Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Choroba Amy Lee zmusza do odwołania koncertu Evanescence w Gliwicach

efemeryczność Została zmuszona do odwołania swojego dzisiejszego koncertu (poniedziałek 5 grudnia) w Arenie Gliwice w Gliwicach w ramach „zderzenie światów” Europejska trasa koncertowa z z pokusami.

wcześniej tego dnia, efemeryczność Piosenkarz Amy Lee Wydał następujące oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych: „Jesteśmy całkowicie zdruzgotani, aby powiedzieć wam, że nie będziemy mogli dziś dla was zagrać. Przez nasz obóz przeszła nieubłagana choroba, która pomimo wszelkich wysiłków przejęła głos Mój lekarz mówi, że nie mogę występować.” W ten sposób, nie uszkadzając go, a ja robię wszystko, co w mojej mocy, aby go wyleczyć, abyśmy mogli zakończyć tę rundę.

„Wiem, że jesteś sfrustrowany, uwierz mi, my też, to tylko jedna z tych rzeczy, na które nie mamy wpływu. Czekaliśmy na to od dawna i już szukamy sposobów, aby to nadrobić Do zobaczenia, jesteśmy wdzięczni za to, że przyprowadziliście nas tu ponownie, za słuchanie naszej muzyki, za dzielenie się waszymi sercami.” Z nami wiemy, co to znaczy. Obiecuję, że wrócimy. Do tego czasu, trzymaj głowę wysoko, bądź silna i nie przestawaj się kołysać!”

z pokusami Nadal będzie występował w Gliwicach i założy dla fanów dodatkowy, specjalny set.

O zwrot biletów można ubiegać się w miejscu zakupu do 10 stycznia.

The „zderzenie światów” Lot, który pierwotnie miał odbyć się w 2020 r., a później został przeniesiony na 2021 r., a następnie na marzec/kwiecień 2022 r., ostatecznie wystartował 9 listopada w Monachium w Niemczech.

efemeryczność i z pokusami Sprzedali miliony płyt na całym świecie i od ponad dwóch dekad są w czołówce sceny muzycznej. Przed nim dwa najbardziej znane głosy muzyki rockowej – Kopalnia i Sharon Dunn Adel (z pokusami) – Obydwa zespoły mają swoje własne duże areny i festiwale na całym świecie.

w ostatnich miesiącach, efemeryczność Koncertował w Stanach Zjednoczonych we wspólnym nagłówku z Kornwystępując na najważniejszych festiwalach, m.in wyższa niż życie gdzie Kopalnia Zrób niespodziankę jako gość z D upartywidząc jej indywidualne zerwanie „przywróć mnie do życia” Ponownie wejdź do Stanów Zjednoczonych Itunes listy przebojów na pierwszym miejscu. Właśnie ogłosili trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych Medytacja w marcu 2023 r. Amy Dużo czasu zajęło mu też nagranie niesamowitego duetu Bracia w ogóle śledzić z Dave’a Stewarta (EURYTMIKA).