Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chcesz wygrać darmowy bilet w kosmos? Aplikuj teraz z Space For Humanity

Turystyka kosmiczna oficjalnie Zdjęty w 2021z wycieczkami zarówno Galaktyka Panny i niebieskie pochodzenie Ale większość z nas poczuła się przynajmniej trochę pominięta, kiedy stało się jasne, że przetransportowanie wszystkich pasażerów, którzy zarezerwowali swoje loty, zajmie tym firmom trochę czasu. Te przyszłe bilety prawdopodobnie pozostaną w przedziale sześciocyfrowym przez nadchodzące lata.

Cieszymy się z wielu technologicznych korzyści płynących z przestrzeni kosmicznej na Ziemi, ale zainteresowanie branżą wzrosło tylko dzięki lotom turystyki kosmicznej, testowi statku kosmicznego Elon Musk, który trafił na pierwsze strony gazet, oraz wiadomościom o trwających próbach NASA dotarcia na Księżyc i Marsa w przez kilka następnych dziesięcioleci.

Czy nie byłoby miło, gdyby istniał sposób na odwiedzenie kosmosu przez osoby z zewnątrz superbogatych? Jest to część misji Space for Humanity, organizacji non-profit z siedzibą w Kolorado, której celem jest „[build] Podstawa integracyjnej przyszłości w kosmosie”. Firma skupia się między innymi na zwiększaniu dostępu do Przeglądu Wpływu, zjawiska psychologicznego, w którym osoby, które oglądały Ziemię z kosmosu, są zmotywowane do dokonania pozytywnych zmian — zazwyczaj w środowisku, chociaż Astronauci pod wpływem perspektyw Przez lata wykonali pozytywną pracę w wielu różnych branżach.

„Pięć minut nieważkości i piękny widok na Ziemię mogą być przełomowe, ale to nie wystarczy, jeśli próbujemy wywrzeć rzeczywisty wpływ na Ziemię” – mówi Nicole Stott, emerytowana astronauta i konsultantka Space for Humanity. „To, co prowadzi i co następuje po lotach kosmicznych, będzie tym, co naprawdę zmieni sposób, w jaki uczestnicy Space for Humanity zmienią świat”.

W tym celu potencjalni anglojęzyczni astronauci mogą ubiegać się o Space for Humanity’s Obywatelski program astronautów; Zgłoszenia zamykają się 15 lutego, więc teraz jest czas, jeśli chcesz rzucić swoją czapkę na ring..

Jeśli zostaniesz wybrany do misji o nazwie „Humanity-1”, otrzymasz szkolenie lub lot w kosmos z Blue Origin, Virgin Galactic lub perspektywa kosmicznaSzkolenie przywódcze, aby pomóc skierować wpływ przeglądu każdego astronauty na pozytywną zmianę.

Oprócz ukończenia 18 lat i biegłości w języku angielskim, Space for Humanity wymienia następujące kryteria dla potencjalnych kandydatów:

  • Pasja do ludzkości i chęć pozytywnego wpływania na świat.
  • Obecnie pełni funkcję lidera społeczności.
  • Jasne zrozumienie i zaangażowanie w misję Space for Humanity
  • Zademonstruj skuteczne umiejętności przywódcze i komunikacyjne
  • Skuteczna i przekonująca komunikacja
  • Samomotywowane rozwiązywanie problemów
  • Autentyczny, otwarty i pełen pasji

Aplikacja jest złożona, a firma szacuje, że jej ukończenie zajmie 60-90 minut; Jest to zdecydowanie mniej kosztowne niż oszczędność na zakupie własnego biletu w kosmos! Aplikacje Zwycięzcy będą przyjmowani do 15 lutego, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni wiosną tego roku.

READ  Firma Microsoft anuluje i zwróci nieaktywne konta Xbox Game Pass