Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Catherine Zeta-Jones zostanie obsadzona w nadchodzącym serialu Netflix Addams w środę jako Morticia

Catherine Zeta-Jones zostanie obsadzona w nadchodzącym serialu Netflix Addams w środę jako Morticia

Catherine Zeta-Jones została obsadzona jako Morticia w nadchodzącym serialu Netflix Addams Wednesday, zatytułowanym Środa.

51-letnia Zeta-Jones dołącza do obsady, w tym 18-letniej Giny Ortegi w tytułowej roli oraz 64-letniego Luisa Guzmana, który gra Gomeza Addamsa.

Serial został zamówiony w lutym przez giganta streamingu na osiem odcinków, skupiając się na czasie, gdy studiuje w środę w Nevermore Academy, jednocześnie badając swoje umiejętności jako medium.

Najnowszy: 51-letnia Catherine Zeta-Jones została obsadzona jako Morticia w nadchodzącym serialu Addams na Netflix w środę, zatytułowanym Środa. Aktorka została odebrana w zeszłym roku w Los Angeles

Aktorki, które odegrały rolę w serii science-fiction, to Carolyn Jones w programie telewizyjnym z lat 60., Angelica Huston w dwóch filmach fabularnych w latach 90. oraz Charlize Theron w roli tylko głosowej w filmie animowanym z 2019 roku.

Zeta-Jones, która wcześniej zdobyła Oscara za swoją pracę w adaptacji musicalu z 2002 roku z Chicago, można było zobaczyć w ostatnich latach w programach takich jak Syn marnotrawny Foxa, Queen America z Facebook Watch i miniserial FX Feud: Bette i Joan.

Sławny reżyser Tim Burton będzie reżyserem i producentem wykonawczym programu, który stworzyli modele Al Gough i Miles Millar.

Oszałamiająca: w tej roli Zeta-Jones dołącza do grupy aktorek, które grały w przeszłości role w serii science-fiction, w tym Caroline Jones, Angeliki Huston i Charlize Theron.  Zrobione w Los Angeles w 2018 r.

Oszałamiająca: w tej roli Zeta-Jones dołącza do grupy aktorek, które grały w przeszłości role w serii science-fiction, w tym Caroline Jones, Angeliki Huston i Charlize Theron. Zrobione w Los Angeles w 2018 r.

Reklama

READ  Wioska wraca do Renzi po zatrzymaniu COVID-19