Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Catherine Zeta-Jones mówi, że mąż Michael Douglas mógł uratować ją przed „bezbronnymi” sytuacjami

Stała się międzynarodową gwiazdą w 1998 roku z Maską Zorro, ale swoją karierę w branży rozrywkowej rozpoczęła w wieku 15 lat, kiedy zaczęła przesłuchiwać produkty West Endu.

W nowym wywiadzie Catherine Zeta-Jones, lat 51, mówiła o ruchu MeToo, mówiąc, że jej obecność z 76-letnim Michaelem Douglasem mogła uchronić ją przed „słabymi” sytuacjami.

Walijska aktorka przyznała, że ​​była „bardzo młoda”, kiedy zaczynała swoją karierę, ale podkreślała, że ​​nigdy nie czuła się niepewnie.

Mówiąc otwarcie: Catherine Zeta-Jones, lat 51, wypowiedziała się na temat ruchu MeToo, mówiąc, że jej bycie z Michaelem Douglasem (76 lat) mogło uchronić ją przed „wrażliwymi” sytuacjami

W kontekście ery Me Too, ruchu przeciwko napaści na tle seksualnym i molestowaniu seksualnemu, zapytała Catherine Radio Times Jeśli kiedykolwiek poczujesz się niepewnie jako aktorka w Hollywood.

Odpowiedziała: Byłam bardzo młoda, kiedy zaczynałam. Ilekroć musiałem przesłuchać, nigdy nie byłem w takim środowisku.

A kiedy przeprowadziłam się do Hollywood, wkrótce poznałam mojego przyszłego męża, więc wszyscy wiedzieli, że jestem z Michaelem Douglasem.

Nie wiem, czy to [being with Michael] Było to pomocne, ale mogło oznaczać, że nie znajdowałem się w środowiskach, w których byłbym narażony.

Safe from Harm: The Walijska aktorka przyznała, że ​​bycie z amerykańskim aktorem i reżyserem Michaelem Douglasem (76 lat) mogło uratować ją przed sytuacjami

Safe from Harm: Walijska aktorka przyznała, że ​​bycie z amerykańskim aktorem i reżyserem Michaelem Douglasem (76 lat) mogło uchronić ją przed „bezbronnymi” sytuacjami (na zdjęciu w 2004 roku)

Młoda gwiazda: Catherine przyznała, że ​​była `` za młoda '', kiedy zaczynała, ale nalegała, aby nigdy nie czuła się bezpieczna (na zdjęciu w 1987 roku, gdy gra Peggy Sawyer na 42 ulicy w Theatre Royal)

Młoda gwiazda: Catherine przyznała, że ​​była “ za młoda ”, kiedy zaczynała, ale nalegała, aby nigdy nie czuła się bezpieczna (na zdjęciu w 1987 roku, gdy gra Peggy Sawyer na 42 ulicy w Theatre Royal)

„Zdecydowanie rozumiem, jak trudno jest zabrać głos i jak odważne są te kobiety” – powiedziała Catherine.

Catherine i Michael zawarli węzeł w 2000 roku w hotelu Plaza w Nowym Jorku, po pierwszym spotkaniu na Festiwalu Filmowym w Deauville we Francji w 1998 roku.

Para jest teraz rodzicami córki Carysa Zety Douglas (18 lat) i syna Dylana Michaela Douglasa (20 lat).

W innym miejscu wywiadu Catherine mówiła o zamknięciu.

Aktorka powiedziała, że ​​jest „tak szczęśliwa, że ​​mieszka z moim psem i dobrą książką”, zamiast podążać za trendem pieczenia bananów i oglądać każdy film.

Chociaż rodzina jest „uzależniona od wiadomości”, dodała Catherine, zawarła umowę z Michaelem, aby go powstrzymać, aby nie został przytłoczony skalą epidemii.

Walijska piękność powiedziała zamiast tego, że bawią się w golfa przed zamknięciem pól i oglądają stare brytyjskie komedie, takie jak Blackadder i Only Fools and Horses.

Wcześniej w tym miesiącu Catherine opowiadała o tym, jak jej córka Karise chce zrobić to samo.

Powiedziała zdobywczyni Oscara Drew Barrymore Od jej miniaturowego zamiłowania do aktorstwa i chociaż doskonale radzi sobie z historią i polityką, bycie przed kamerą jest jej pasją.

Ojciec Michael Douglas, którego ojciec niedawno zmarł, Kirk Douglas, ostrzegł ją, że jeśli będzie ścigać Hollywood, zawsze będzie nazywana „córką”.

Catherine powiedziała również, że jej syn, Dylan, jest również zainteresowany byciem aktorem i była szczera z Drew na temat tego, co zrobią jej dzieci, kiedy rozmawiała z gwiazdą przez Zoom.

Walczyła o sławę: Philip Franks jako Charlie, Zeta-Jones jako Mariette Larkins, Pam Ferris jako Someone, David Jason jako Bob Larkins jako Darling Buds w maju 1992 roku

Walczyła o sławę: Philip Franks jako Charlie, Zeta-Jones jako Mariette Larkins, Pam Ferris jako Someone, David Jason jako Bob Larkins jako Darling Buds w maju 1992 roku

Nowy program: Catherine gra Dr Vivienne Capshaw z Michaelem Sheenem w serialu Syn marnotrawny

Nowy program: Catherine gra Dr Vivienne Capshaw z Michaelem Sheenem w serialu Syn marnotrawny

Ich zamiłowanie do umiejętności aktorskich jest tak silne, że nawet gdy Michael, ich mózgi uprawiają politykę i historię w szkole, ich pasją jest aktorstwo.

READ  Zapłać, aby zarchiwizować historię dżungli i bębna | bęben i bas

Nigdy nie robią nic profesjonalnie, ale chcą grać.

„I wiesz, że pochodzisz z rodziny, w której twoje imię jest synonimem, tak jak Michael, bardzo podobne historie, w których oboje powinniście być„ dziećmi ”. Kirk był wielką gwiazdą dzięki Spartakusowi, kiedy Michael zaczynał.

Ale Catherine dorastała samotnie w Londynie. “Nigdy nie dostałem tego, czym byłem”, przesłuchanie? Jestem w środku. Nie chcą mnie, stanę w kolejce za rogiem i znowu ustawię się w kolejce – zażartowała.

CÓRKA: Catherine Zeta-Jones opowiedziała o tym, jak jej córka Karise chce podążać jej śladami (tutaj była widziana na jej stronie na Instagramie)

Matka: Nagrodzona Oscarem aktorka powiedziała Drew Barrymore, że jej miniatura jest zdeterminowana, by zaangażować się w aktorstwo, a bycie przed kamerą jest jej pasją;  (Katarzyna w 1992)

Czy piorun uderzy dwukrotnie? Catherine Zeta-Jones (z prawej w 1992 roku), opowiadała o tym, jak jej córka, Karez (po lewej), chce zrobić to samo

Nie tak szybko!  Michael powiedział im, jak to będzie, "Córka" W tej samej branży, która moim zdaniem jest taka sama, jeśli pracujesz '' - powiedziała (na zdjęciu w 2019 r.)

Nie tak szybko! Powiedziała: “ Michael powiedział im, kim być, ‘córką’ w tej samej branży, która moim zdaniem jest podobna, jeśli jesteś w biznesie ” (na zdjęciu w 2019)

„Ale moje dzieci, Michael powiedział im, jak by to było,„ córka ”w tej samej branży, która moim zdaniem jest podobna, jeśli pracujesz.

„Jeśli odnosisz sukcesy w pracy, twoje dzieci to mają, to nie jest łatwy sposób, w rzeczywistości trzeba się wykazać bardziej, więc nawet z tym środkiem odstraszającym moje dzieci mówią:„ Nie, przepraszam, nadal chcemy to robić. ”

Żyłem niesamowicie, będąc aktorką, i jeśli dostaną połowę radości, jaką miałem. Chcę tylko, żeby moje dzieci były szczęśliwe i zdrowe, a wszystko inne to właściwa nagroda ”- stwierdziła gwiazda Chicago.

Przeczytaj pełny wywiad z Catherine Zeta-Jones w najnowszym numerze Radio Times.

Tak, też jest: Catherine powiedziała również, że syn Dylana jest również zainteresowany byciem aktorem, i była szczera z Drew na temat tego, co zrobią jej dzieci, kiedy rozmawiała z gwiazdą przez Zoom

Tak, też jest: Catherine powiedziała również, że syn Dylana jest również zainteresowany byciem aktorem, i była szczera z Drew na temat tego, co zrobią jej dzieci, kiedy rozmawiała z gwiazdą przez Zoom