Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Carlos Spencer prawie policzył po brutalnym szoku Watuera

Pierwszy czarny Carlos Spencer spodziewał się szybkiego startu swojego rywala z Fight for Life, Paula Watwery, byłego gracza Warriors, w czwartkowy wieczór i nie zawiódł się.

Podczas głównego wydarzenia wskrzeszonego charytatywnego wieczoru bokserskiego w Nowej Zelandii po siedmioletniej przerwie, Whatuira udał się do Spencera z dzwonka otwierającego na stadionie Eventfinda w Auckland – uderzając go wcześnie i lądując 10 ciosami bez odpowiedzi.

Spencer dostał płaską ósemkę, kiedy miał szczęście nie widzieć sędziego machającego do walki.

Kręgosłup byłego All Blacks wyglądał na oszołomionego, ale pozostał przy linach.

To był szybki i wściekły początek krótkiej walki w głównym wydarzeniu – trzech zaplanowanych dwuminutowych rund – z najlepszym Spencerem wchodzącym do rundy finałowej, kiedy wylądował dwie stopy krótkich praworęcznych elementów, ale Whatuira, która wydawała się przewyższać jego szybkość i tor odniósł zasłużone zwycięstwo na punkty.

40-letni Watweira, były zawodnik Kiwi, nazwał później 46-letniego Spencera „prawdziwym mistrzem, legendą”, ale to właśnie go naprawdę podziwiał w swoim debiucie w boksie.

„Podziękowania dla niego – Pauli, dobra robota, bracie Szacunku.” Spencer, który przegrał swoją ostatnią wielką walkę z Monty Beethamem w 2016 roku (po zwolnieniu), powiedział o swoim południowym przeciwniku.

Kiedy były All Black Keven Mealamu wycofał się z walki z Wairangi Koopu zaledwie kilka dni temu z powodu choroby serca, Liam Messam był kolejnym graczem rugby walczącym o honor swojej ikony i dobrze poradził sobie z Jamesem Gavetem, innym byłym zawodnikiem.

Messam, który ma zawodowe ambicje bokserskie i ma już zaplanowaną walkę na przyszły weekend, popisał się szerokim zakresem umiejętności, w tym szybkimi sztuczkami i pracą nóg, aby zdobyć wygodną decyzję, wygrywając w trzech rundach z Gavetem, mimo że został złapany tuż przed. Ręce pod koniec drugiej rundy po lekkim rozluźnieniu.

READ  Kandydaci na burmistrza Bostonu mają nadzieję, że przejdą do historii

Natychmiast po podniesieniu ręki w zwycięstwie, Pore udał się prosto do byłego blokującego All Blacks Iana Jonesa, usiadł przy stoliku przy ringu i przytulił go.

Liam Mesam zawsze kontrolował swoją walkę z byłym weteranem wojennym Jamesem Japhetem.

Walka wieczoru wyszła z szeregów zawodowców: Jerome Pampiloni strzelił oszałamiające zwycięstwo w szóstej rundzie przez nokaut nad Joshuą Francisem i poprawił swój niepokonany rekord do 13-0.

Pampellone, który przesunął się w dół klasy do klasy cruiser, wcześnie strzelił doskonałe sety przeciwko zdeterminowanemu Francisowi, ale jego najlepszy był szósty, kiedy zawiódł w prawej ręce, ale nawiązał czysty kontakt z lewym sierpowym, co wysłało Francisa do zespołu. Malarstwo na płótnie.

Agresywny, ale momentami trochę słaby w defensywie, Francis pokonał hrabiego, ale sędzia unieważnił walkę po tym, jak Pampiloni zatrzymał przeciwnika na linach niemal idealnym strzałem.

To była dopiero druga porażka Francisa w 15 walkach, a Pampillon zdobył tytuł mistrza wagi cruiser w Australii, a teraz jest na kursie kolizyjnym z Australijczykiem Jayem Opetią, niepokonanym mistrzem wagi cruiser.

Teraz Pampillon prawdopodobnie również wejdzie do pierwszej piętnastki na świecie, a zapytany o możliwą szansę na tytuł mistrza świata, powiedział: „Jeśli będę się koncentrował i robił to, co robię, osiągnę wynik”.

Andrei Mikhailovich, wysoko oceniany kolega Pampiloni z drużyny, poprawił swój rekord do 19:0 przeciwko Francisowi Waitayowi z Southpaw w wyniku ograniczonej liczby punktów w ośmiu rundach.

Sfrustrowany swoim przeciwnikiem, Michajłowicz przeszedł do samego Sothebow na początku szóstej rundy, ale był najbardziej agresywnym wojownikiem – szczególnie na początku – i zasłużył na zwycięstwo. Przenosi się do 19-0.

Była zawodniczka ligi, a teraz prezenterka Honey Hireme-Smiler była zbyt dobra dla spikera Tegan Yorwarth, wygrywając z przerwą w pierwszej rundzie, gdy prezenter Jay Reeve pokonał aktora Tammy Davis decyzją w zabawnej pierwszej walce tego wieczoru.

READ  Zimowe Igrzyska Olimpijskie: Chiny spodziewają się pojawienia się przypadków Covid z powodu pojawienia się Igrzysk, flaga Omicron jest niebezpieczna

Wydarzenie Fight for Life, promowane przez Deana Lonergana, zebrało pieniądze na kampanię I Hope Mental Health, z którą ściśle związany jest Mike King. Aukcja za noc zebrała 140 000 $.