Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Carlos Marin z Il Divo „został wprowadzony w indukowaną śpiączkę w szpitalu w Manchesterze”

53-letni Carlos Marin z Il Divo został umieszczony w indukowanej śpiączce w szpitalu w Manchesterze – po tym, jak zespół przełożył swoją trasę po Wielkiej Brytanii do 2022 roku z powodu „choroby”.

  • Singer, lat 53, jest pod ścisłą obserwacją na oddziale intensywnej terapii w Royal Manchester Hospital
  • Uważa się, że 8 grudnia Carlos trafił do szpitala
  • Nadchodzi to zaledwie kilka dni po tym, jak Il Divo ogłosiło, że ich pozostałe trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii zostały przełożone do 2022 roku z powodu „choroby”.
  • Baryton jest członkiem zespołu od jego powstania w 2003 roku


Według doniesień, gwiazda Il Divo, Carlos Marin, został umieszczony w indukowanej śpiączce po zabraniu do szpitala.

53-letnia hiszpańska piosenkarka jest podobno pod ścisłą obserwacją po przyjęciu na oddział intensywnej terapii w Manchester Royal Hospital.

Nadchodzi to zaledwie kilka dni po tym, jak Il Divo ogłosiło, że ich pozostałe trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii zostały przełożone do 2022 roku z powodu „choroby”, chociaż grupa nie ujawniła wówczas żadnych innych szczegółów.

Alarmujące: według doniesień gwiazda Il Divo, Carlos Marín, został umieszczony w indukowanej śpiączce po hospitalizacji.

Według hiszpańskiej publikacji hiszpańskiCarlos został zaintubowany po hospitalizacji i chociaż jego narządy są stabilne, nadal jest w ciężkim stanie.

Ostatni post Carlosa został opublikowany na Instagramie 6 grudnia, kiedy pojawił się na zdjęciu promocyjnym wraz z kolegami z zespołu Davidem Millerem, Sebastianem Isambardem i Ursem Buehlerem, aby ujawnić nadchodzące daty tras koncertowych w Dallas na Florydzie i w lutym 2022 roku.

Post zauważa również, że Carlos był hospitalizowany zaledwie dwa dni później, 8 grudnia.

Strach: nadchodzi zaledwie kilka dni po tym, jak Il Divo ogłosił, że przełożył pozostałe trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii do 2022 roku z powodu „choroby”

Strach: nadchodzi zaledwie kilka dni po tym, jak Il Divo ogłosił, że przełożył pozostałe trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii do 2022 roku z powodu „choroby”

10 grudnia zespół zabrał się do swojego Twittera, aby ujawnić przełożenie pozostałych tras koncertowych w Wielkiej Brytanii w 2021 roku.

Powiedzieli: „Niestety z powodu choroby pozostałe terminy trasy Il Divo w Wielkiej Brytanii z grudnia 2021 r. zostały przełożone na grudzień 2022 r.

Il Divo głęboko żałuje swoich fanów, ale nie możemy się doczekać powrotu w trasę w Nowym Roku i zobaczenia Was wszystkich przed kolejnymi świętami Bożego Narodzenia.

Il Divo miał również zaprezentować dwa ceremonialne europejskie pokazy, jeden w Lizbonie, a drugi w A Coruña, ostatni z nich został niedawno przełożony na 15 lipca 2022 roku.

Hitmaker: Baritone Marin jest gwiazdą Il Divo od jego powstania w 2003 roku i sprzedał ponad 30 milionów kopii swoich albumów na całym świecie

Hitmaker: Baritone Marin jest gwiazdą Il Divo od jego powstania w 2003 roku i sprzedał ponad 30 milionów kopii swoich albumów na całym świecie

Baritone Marin jest gwiazdą Il Divo od jego powstania w 2003 roku i sprzedał ponad 30 milionów kopii swoich albumów na całym świecie.

Grupa jest również uważana za pioniera muzyki pop-operowo-operowej, a na ich koncerty na żywo sprzedano ponad dwa miliony biletów na całym świecie.

W zeszłym miesiącu 72-letnia kobieta z Barcelony została uznana za winną przymusu i ukarana grzywną w wysokości 60 euro za wysyłanie do Carlosa wyraźnych i zawierających groźby wiadomości.

według oliwkowy swisser, adwokat Marin złożył apelację od wyroku, stwierdzając, że musi zmienić swoje „przyzwyczajenia zawodowe i życiowe”.

Reklamy