Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Call of Duty: Warzone obiecuje uzupełnienia i ulepszenia Caldery w sezonie 4

Czwarty sezon w Call of Duty: Strefa Wojny Pojawi się w przyszłym tygodniu i przyniesie ze sobą pewne zmiany na mapie Battle Royale Caldera.

Wygląda na to, że głównym celem nowego sezonu będzie mapa odrodzenia Fortune’s Keep, Wezwanie do służby Konto na Twitterze zapoznało się z niektórymi nadchodzącymi zmianami w głównej mapie trybu BR z nowym obrazem mapy taktycznej.

Tweet mówi, że nowy sezon doda nowe „małe punkty zainteresowania” lub mniejsze punkty zainteresowania na całej mapie, wraz z tajnymi podziemnymi skarbcami najemników, które pasują do tematu i tytułu sezonu, Najemnicy fortuny.

Co najważniejsze, mapa uzyska bardzo potrzebną zmianę roślinności rozłożonej na mapie. Tweetuj od dorsz Obiecuje, że będzie o 50 procent mniej roślinności i lepszy widok panoramiczny, co byłoby mile widzianą korektą w tropikach.

Według tweeta jest też „wiele niespodzianek”. Nikt nie zgaduje, co to może oznaczać, ale w miarę upływu miesięcy zbliżamy się do wydania Modern Warfare II A strefa wojny 2 Jeszcze w tym roku warto, aby gracze zaczęli szukać pisanek w związku z nowymi tytułami lub cokolwiek innego w przyszłości dla serii.

Call of Duty: Strefa Wojny A czoło Sezon 4, Mercenaries of Fortune, rozpocznie się 22 czerwca.

READ  Nintendo dostarcza gry NSO Zelda przed premierą Skyward Sword HD