Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Była dziennikarka TVNZ opowiada o znęcaniu się nad królową i jej psami

Była dziennikarka TVNZ opowiada o znęcaniu się nad królową i jej psami

„Była niesamowicie potężną, prawdziwą pracującą kobietą, która kontrolowała wszystko, co się wokół niej dzieje”.

To trwałe wspomnienia nadawcy Iana Sinclaira o królowej Elżbiecie II.

Od piątkowych wiadomości Sinclair zaczął myśleć o tym, jak dwukrotnie zawstydził się przed Jej Wysokością, przynosząc jej anegdotę o tabletkach nasennych.

Jak się okazuje, reprezentowanie Aotearoa jako najpotężniejszej kobiety na planecie nie było łatwe.

Czytaj więcej:
* Umiera królowa Elżbieta II: nawet ufarbowano dla niej owce w Canterbury
* Na zdjęciach: Flagi do połowy masztu po śmierci królowej Elżbiety II
* Śmierć królowej Elżbiety II: Southlander wspomina koronację

Sinclair był wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem śledczym, kiedy zaoferowano mu możliwość zostania korespondentem TVNZ w Wielkiej Brytanii.

„Chciałem wykonać tę pracę, abym mógł być bliżej Hiszpanii, właściwie”, zażartował, zanim przyznał, że koncert był jednym z najlepszych, jakie dziennikarz mógł dostać.

Nie trwało długo, zanim pozyskał sekretarza prasowego królowej, Simona Walkera, z którym początkowo się poślizgnął. Opowieści o króluzanim będzie miał możliwość uczestniczenia w przyjęciu prasowym, podczas którego spotyka się z królową osobiście.

Był początek 2002 roku, królowa Elżbieta Właśnie wróciła ze swojej królewskiej trasy W przypadku Nowej Zelandii i według Sinclaira prasa nowozelandzka „nie miała pojęcia”, że ma siedzibę w Londynie.

Sinclair przyłapuje się na tym, że myśli o tym, jak zawstydzał się przed Jej Wysokością, rozmawiając o tabletkach nasennych i poklepując jej psy.

Chris McCain

Sinclair przyłapuje się na tym, że myśli o tym, jak zawstydzał się przed Jej Wysokością, rozmawiając o tabletkach nasennych i poklepując jej psy.

Kiedy nadszedł czas, by zadać pytanie, Sinclair był zmuszony żałować, że nie dokończył królewskiego protokołu, co, jak można się było spodziewać, było dla Jej Królewskiej Mości sprawą ważną.

„Zadałem pytanie, a ona zapytała: „Z kim jesteś? „

Sinclair odpowiedział, mówiąc „Ma’am” – podczas gdy nieumyślnie błędnie napisał tytuł (powinien być wymawiany krótkim „a”, jak w „mam”, ale Sinclair wymówił to długim „a”, jak w „marm” ) .

READ  Zniknięcie turystycznej łodzi podwodnej Titanic i poszukiwania trwają

„To sprawiło, że ta twarz była przerażona – pomyślałem „Co ja zrobiłem?” „

Królowa zapytała, czy przebywa w Anglii czy Nowej Zelandii. Sinclair powiedział, że jest miejscowym mieszkańcem, po raz kolejny błędnie wymawiając moją panią.

„Pomyślałam, co robię źle? Pomyślałam, że nie zapytałam Simona [Walker] Oczywiste pytanie, jak zwracać się do królowej, dręczyło ją.

Jak się okazało, gniew królowej z powodu królewskiego błędu Sinclaira był krótkotrwały, a para wkrótce zaczęła mówić o jej ostatnia podróż do Nowej Zelandii.

Martwiła się o odległość Nowej Zelandii, ponieważ była zbyt długa.

Jednak Sinclair odwrócił bieg wydarzeń, gdy żartował na temat odległości podróży, mówiąc jej, że zwykle używa tabletek nasennych.

Królowa i książę Filip spotykają się z urzędnikami po jej przybyciu do Wellington w lutym 2002 roku.

Craig Simcox

Królowa i książę Filip spotykają się z urzędnikami po jej przybyciu do Wellington w lutym 2002 roku.

Powiedziała: „Jestem” i zaczęła się śmiać.

Królowa powiedziała Sinclairowi, że Nowa Zelandia jest „piękna” i że „naprawdę dobrze się tam bawiła”.

„Odniosłam wrażenie, że nie planuje tam wrócić – do tego czasu była już bardzo stara i miałam wrażenie, że nie była do końca szczęśliwa, że ​​została tam przyjęta”.

Interakcja doprowadziła Sinclaira do drzwi Pałacu Buckingham, gdzie królowa spotkała Ala Blacka, podczas gdy Ich trasa po Europie w 2002 roku.

„Powiedziano mi, że księżniczka Anna przyjmie All Blacks, a potem królowa dowiedziała się o tym i powiedziała „Nie, chcę się z nimi spotkać!” „

Sinclair został zaproszony do sfilmowania wymiany między Murzynami a rodziną królewską. Sinclair powiedział, że czekał w Sali na Łuk Królowej, kiedy usłyszał szczekanie.

„Z windy wychodzi królowa z tym corgi, oczywiście ucieszyła się na widok Jonaha [Lomu] – powiedział Sinclair.

Wymiana była zabawna, powiedział, a pogłaskanie psów było „dziwnie niewiarygodne”.

Dwadzieścia lat później Sinclair powrócił i mieszka w Gray Lane w Auckland. Jego wspomnienia o królowej Elżbiecie II, kobiecie z „żywą historią” są nadal żywe.

READ  Przyjaciele pracownika organizacji charytatywnej Kiwi błagali go, by zrobił sobie przerwę, zanim zostanie zabity na Ukrainie

Król Karol III Teraz do tronu, człowiek, którego Sinclair nigdy nie miał okazji poznać. Jednak jego hołd dla kobiety, którą zrobił, jest słodki i szczery.

„To było jak posiadanie przywództwa, posiadanie historii” – powiedział.