Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Budka wideo Google do czatowania 3D, Project Starline, trafia do realnego świata • TechCrunch

Aby mieć podsumowanie największych i najgorętszych historii TechCrunch dostarczane do Twojej skrzynki odbiorczej każdego dnia o 15:00 PT, Zapisz się tutaj.

Nadal ekscytujemy się Disrupt, ale okazuje się, że na świecie dzieją się inne rzeczy. Właściwie wiele innych rzeczy; To jeden z tych dni, kiedy utrzymanie tego biuletynu w rozsądnej długości było bardzo trudne. Oto, co znaleźliśmy. Cieszyć się! – Krystyna A pielgrzym

Top Tech Crunch 3

  • Ty, tylko hologram: Niezależnie od metaświata, Google planuje przetestować kioski wideo 3D w realnym świecie, Sara Pisze. Kioski o nazwie Project Starline wykorzystują kombinację kamer, czujników i obrazów 3D, aby stworzyć realistyczne wrażenia podczas rozmów bez irytującego zestawu słuchawkowego.
  • Czy mogę dostać miarka?: Męski… męski Otrzymałem potwierdzenie, że zdecentralizowana giełda Uniswap Labs zebrała 165 milionów dolarów, aby wycenić firmę na 1,66 miliarda dolarów. To jego kontynuacja miarka z zeszłego miesiąca.
  • ćwierkanie, ćwierkanie: Katarzyna Według doniesień, wzrost o 7,6 miliona dolarów firmy Redbird przyczynił się do udoskonalenia systemu operacyjnego analitycznego, ponieważ może on nadal zwiększać dostępność danych dla użytkowników nietechnicznych.

Startupy i VC

Każdy zautomatyzowany system wart swojej soli ma potencjał, aby dokonać zmian, ale niektóre z najbardziej Ekscytujące przełomy w robotyce mają miejsce w przestrzeni egzoszkieletu Od razu, Brian raporty. Zespół z Bio-Mechatronics Laboratory w Stanford opublikował wyniki wieloletnich badań. Zakres rzeczywistych testów buta robota do tej pory ograniczał się do bieżni. Jednak stojący za nim naukowcy przygotowują go do życia poza drzwiami laboratorium.

W mieście jest nowy fundusz venture capital – przynajmniej jeśli mieszkasz w Paryżu, rzymski figle. Poznaj Resonance, nowy fundusz o wartości 150 milionów dolarów Wspierany przez Otium Capital, rodzinne biuro Pierre-Edouarda Straina.

Na stronie jest dziś wiele świetnych wiadomości, ale oto pięć, które przykuły naszą uwagę:

READ  Google wprowadza nową wersję lutowej aktualizacji Pixel 6, 6 Pro

6 wskazówek dotyczących rozpoczęcia pracy z łańcuchem bloków

Aby dostać się między twórcami blockchain a ich marzeniami, potrzeba znacznie więcej niż ogólnego spowolnienia na rynku, rekordowej inflacji i globalnej niestabilności.

Niestety, „posiadanie solidnej mapy drogowej, rzeczywistych przypadków użycia i skrzyni wojennej to tylko niewielka część strategii przetrwania startupu blockchain”, radzi Wolfgang Rückerl, współzałożyciel i dyrektor generalny Istari Vision and Entity.

Chociaż prawdą jest, że wiele umiejętności wymaganych do uruchomienia startupu na wczesnym etapie dotyczy również firm Web 3, „ścieżka do sukcesu w branży blockchain jest wytyczona inaczej” – napisał.

Jeszcze trzy osoby od zespołu TC+:

Tech Crunch + To nasz program członkowski, który pomaga założycielom i zespołom startowym rozwijać pakiet. Możesz się zarejestrować tutaj. Użyj kodu „DC”, aby otrzymać 15% zniżki na roczną subskrypcję!

Big Tech Inc.

Posiadacze kart Apple otrzymają stronę Goldman Sachs, gdy zostaną sparowane Udostępniliśmy wysokodochodowe konto oszczędnościoweA Sara wspomniany. Napisała, że ​​jest to „duży krok” zarówno giganta technologii konsumenckich, jak i banku inwestycyjnego, aby oferować klientom bardziej tradycyjne usługi podobne do usług bankowych.

Chcesz rzeczy? Mam dla ciebie pięć: