Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Buckingham Palace publikuje nowe zdjęcie Karola, Camilli, Williama i Kate przed pogrzebem królowej

Buckingham Palace publikuje nowe zdjęcie Karola, Camilli, Williama i Kate przed pogrzebem królowej

W ten weekend Pałac Buckingham udostępnił nowe zdjęcie rodziny królewskiej. Na zdjęciu król Karol, królowa Kamilla oraz książę i księżna Walii w żałobie poprzedniej nocy Pogrzeb królowej Elżbiety.

Czterech członków rodziny królewskiej światowi przywódcy gościli w Pałacu Buckingham wieczorem przed pogrzebem, Powitanie prezydenta USA Joe Bidena i Pierwsza Dama dr. Jill Bidenmiędzy innymi.

Biden przybywa do Pałacu Buckingham 18 września 2022 roku.

Marcus Schreiber//Obrazy Getty

Zdjęcie ilustruje smukłą monarchię, którą król Karol ma nadzieję osiągnąć podczas swoich rządów. Jest prawdopodobne, że praca członków rodziny królewskiej za panowania Karola będzie ograniczona do króla i królowej małżonki, nowego księcia i Księżniczka WaliiI dwóch braci Karola –Księżniczka Anna I książę Edward – z żoną Edwarda, Sophie, hrabiną Wessex.

Obserwatorzy królewscy widzieli młodszą rodzinę królewską na wystawie podczas Platynowy jubileusz królowej Elżbiety wcześniej w tym roku. W jakim będzie jej ostatnim występie na balkonie Pałacu Buckingham, królowa Elżbieta pojawiła się z Karolem, Camillą, Kate, Williamem i trójką z Cambridge (Teraz WaliaDzieci: Książę Jerzy, Księżniczka Charlotte i Książę Ludwik.

Jubileusz królowej Elżbiety

Max Mumbe / Indygo//Obrazy Getty

Chociaż zdjęcie zostało zrobione w okresie żałoby po królowej Elżbiecie, zostało wydane po zakończeniu oficjalnego okresu żałoby. W zeszłym tygodniu książę William i księżna Kate Zrobili swoje pierwsze oficjalne zaręczyny po pogrzebie królowej, wizycie w Walii.

Dziś król Karol i królowa Camilla po raz pierwszy odwiedzają Szkocję, aby nadać Dunfermline status miasta.

Król Karol III, ubrany w kilt i fala brytyjskiej królowej małżonki Camilli, gdy idą na spotkanie z członkami społeczeństwa po wyjściu z opactwa Dunfermline w Dunfermline w południowo-wschodniej Szkocji

Król Karol III i Camilla, królowa Dunfermline.

Andrzej Milligan//Obrazy Getty

Również w ten weekend został ogłoszony Pierwsza wizyta państwowa, którą Karol będzie gościł jako król, odbędzie się w listopadzie; Gospodarzem spotkania będzie Prezydent Republiki Południowej Afryki Cyril Ramaphosa.


Podgląd najnowszych tytułów rodziny królewskiej