Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

BtoBet uruchomi nowy zakład bukmacherski BestPet 24 w Polsce | Zakłady sportowe

BtoBet, dostawca zakładów sportowych, do którego należy Aspire Global, zawarł umowę na uruchomienie nowego zakładu bukmacherskiego dla polskiego operatora BestBet24.

Zgodnie z umową BtoBet zapewni BestBet24 platformę bukmacherską Neuron 3 do użytku zarówno w kanałach internetowych, jak i detalicznych.

Neuron 3 ukaże się w sieci BestPet 24 liczącej ponad 80 sklepów detalicznych w całej Polsce oraz w jej ofercie internetowej i mobilnej.

„Ta znacząca umowa jest kolejnym krokiem w naszej strategii rozwoju, zmierzającej do ekspansji na nowe rynki regulowane”, powiedział Tsachi Maimon, dyrektor generalny Aspire Global. „Po raz kolejny udowodniliśmy, że BtoBet i nasza własna książka z grami otwierają wiele możliwości rozwoju na rynkach regulowanych z obecnymi i nowymi klientami”.

Tymczasem BtoBet ogłosił również, że będzie oferował FanDuel, należący do Flutter Entertainment, wraz z platformą do zarządzania kontem gracza, aby wspierać wejście operatora na rynek brazylijski z ofertą Daily Fantasy Sports (DFS).

Ponieważ BtoBet wspiera markę Fletter’s Fetfare, która zostanie wprowadzona na rynek w Kolumbii w październiku 2020 r., umowa ta rozszerza dotychczasową umowę między obiema stronami.

„Nie możemy się doczekać bliskiej współpracy z BtoBet i naszego wspólnego zaangażowania w zapewnianie unikalnych doświadczeń DFS dla lokalnych graczy” – powiedział Aaron Champagne, nowy dyrektor ds. marketingu Fanduel.

Maimon z Aspire Global dodał: „Umowa z FanDuel to kolejny ważny krok w naszej misji budowania silnej pozycji w Stanach Zjednoczonych i Brazylii.

Transakcja pojawia się po Aspire Global na początku tego miesiąca Odnotowywany jest roczny wzrost przychodów i zysku netto Po odnotowaniu wzrostu we wszystkich obszarach działalności w trzecim kwartale roku obrotowego 2021.

Przychody za trzy miesiące do 30 września wyniosły 58,6 mln (49,5 mln GBP / 65,8 mln USD), o 46,0% więcej niż rok wcześniej, a rekordowy kwartalny zysk netto dostawcy wzrósł o 81,2% do 18,3 mln EUR.

READ  Polska musi codziennie płacić karę w wysokości 580 000 dolarów za kontrowersyjną kopalnię węgla