Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brytyjczycy otrzymają nowe bony wakacyjne i bilety kolejowe na podróż po Wielkiej Brytanii po Covid

Brytyjczycy otrzymają nowe bony wakacyjne i bilety kolejowe na podróż po Wielkiej Brytanii po Covid

Brytyjczycy będą mogli ubiegać się o bony pieniężne na atrakcje turystyczne w ramach wzrostu o 10 milionów funtów w branży turystycznej.

Program został uruchomiony przez National Lottery jeszcze w tym roku jako część rządowego planu naprawy turystyki.

Dzięki tej inicjatywie gracze loterii będą mogli wejść do atrakcji w Wielkiej Brytanii od września 2020 r. do marca 2022 r.

Wprowadzony zostanie również nowy bilet kolejowy, który zapewni elastyczność w podróżach międzykrajowych i zniżki w niektórych miejscach turystycznych. .

Sky News poinformowało, że bilet kolejowy będzie działał w ten sam sposób z BritPass, który jest skierowany do międzynarodowych turystów odwiedzających Wielką Brytanię na wakacjach.

Skorzystasz z systemu voucherów? Daj nam znać w komentarzach poniżej

Zostanie również wprowadzone nowe zezwolenie na pociąg, aby zwiększyć liczbę Brytyjczyków podróżujących po Wielkiej Brytanii

Branża turystyczna mocno ucierpiała Korona wirus Kryzys z tysiącami muzeów, galerii i innych atrakcji zmuszonych do zamknięcia na dużą część ostatnich 12 miesięcy.

Rząd powiedział, że firmy z branży turystycznej, hotelarskiej i rekreacyjnej otrzymały ponad 25 miliardów funtów w postaci dotacji, pożyczek i ulg podatkowych, aby pomóc utrzymać działalność biznesową.

Ministerstwo Cyfryzacji, Kultury, Mediów i Sportu nie opublikowało listy, gdzie można wykorzystać kupony ani jak Brytyjczycy mogą się o nie ubiegać.

Raport Odzyskiwania Turystyki również nie mówi, ile pieniędzy dadzą bony, ani czy będzie to wartość procentowa.

Oczekuje się, że szczegóły zostaną ujawnione jeszcze w tym roku przed uruchomieniem programu jesienią.

Minister turystyki Nigel Huddleston powiedział: „Nasz niezwykły sektor turystyczny jest jednym z największych atutów naszego kraju, znacząco przyczyniając się do rozwoju naszej gospodarki i tworząc miejsca pracy we wszystkich społecznościach.

„Dlatego przekazaliśmy jej do tej pory 25 miliardów funtów wsparcia podczas pandemii COVID-19.

READ  Zmiana polskich stóp procentowych jest możliwa od połowy 2022 roku - mówi prezes Banku Centralnego - Biznes i Finanse

„Plan Odbudowy Turystyki to nasz plan, jak lepiej odbudować sektor z pandemii, nawet szybciej niż przewidują prognozy.

„To był pełen wyzwań rok dla branży turystycznej, zwłaszcza dla naszych miast, ale wiem, że są gotowi ponownie powitać gości i zachęcam wszystkich do ponownego odkrycia wspaniałej oferty turystycznej Wielkiej Brytanii”.

Wizyta Przewodniczący Wielkiej Brytanii, Lord Patrick McLoughlin, z zadowoleniem przyjął plan, mówiąc: „Turystyka jest ważną gałęzią przemysłu, siłą innowacji, kreatywności i zatrudnienia, zastrzykującą płynność gospodarce z udokumentowanymi osiągnięciami w zakresie wzrostu i modernizacji, wspierającą lokalne gospodarki w każdym aspekcie Wielkiej Brytanii i umacnianie naszej pozycji na arenie światowej”.

„Dzięki współpracy w celu jak najszybszego stymulowania popytu i wydatków powracających, możemy wyjść z pandemii, a także spojrzeć w lepszą przyszłość, aby zbudować bardziej odporny, zrównoważony, sprzyjający włączeniu społecznemu i innowacyjny przemysł”.