Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brytyjczycy mogą otrzymać dwutygodniowe powiadomienie o potencjalnych zmianach na „zielonej liście”.

Brytyjczycy mogą otrzymać dwutygodniowe powiadomienie o potencjalnych zmianach na „zielonej liście”.

faPlan wyjścia wyciekł do francuskiej prasy przed oficjalnym ogłoszeniem prezydenta Emmanuela Macrona, które miało nastąpić dziś wieczorem, zgodnie z doniesieniami. Henry Samuel.

Zgodnie z dokumentem od 9 czerwca brytyjscy i zagraniczni turyści z „zaświadczeniem zdrowotnym” – przedstawiającym dowód szczepienia lub negatywną ChRL – będą mogli ponownie odwiedzić Francję.

Francja zacznie znosić blokadę w następny poniedziałek (3 maja), a tarasy restauracyjne zostaną ponownie otwarte w połowie maja i powrócą do stanu prawie normalnego do 30 czerwca, według francuskich mediów. Jeśli czterostopniowy plan wyjścia zostanie wdrożony, Francja zostanie w pełni ponownie otwarta już po dziewięciu dniach od Wielkiej Brytanii, pomimo ubolewania z powodu wysokiej liczby zakażeń, hospitalizacji i zgonów.

Zgodnie z planem krajowy zakaz podróżowania na dystansie ponad 10 kilometrów wygaśnie 3 maja z powodu istotnych powodów zawodowych lub rodzinnych. Drugi etap rozpocznie się 19 maja, kiedy obecna godzina policyjna o godzinie 19:00 zostanie przedłużona do godziny 21:00, a restauracja, bar i tarasy kawiarni zostaną ponownie otwarte. Muzea, teatry, kina i niepotrzebne sklepy mogą w tym dniu otworzyć drzwi dla maksymalnie 800 osób w pomieszczeniach i 1000 na zewnątrz. Ale kawiarnie i restauracje będą musiały poczekać do 9 czerwca, aby móc obsługiwać klientów w środku, kiedy to zostanie podniesiona godzina policyjna do 23:00. Wielkość grupy będzie ograniczona do sześciu osób. Siłownie zostaną ponownie otwarte. W tym dniu zostanie wygenerowana „karta zdrowia” wykazująca dowód szczepienia lub negatywny wynik testu PCR, aby móc uczestniczyć w masowych zgromadzeniach do 5000 osób, takich jak mecze piłki nożnej lub festiwale.

Przeczytaj całą historię.

READ  Najlepsze oferty telewizyjne na Amazon Prime Day 2023: od Samsunga do LG