Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bristol Airport holiday

Bristol Airport Live: „Absolutny chaos”, ponieważ podróżni muszą czekać dwie godziny na bagaż

pasażerowie linii lotniczych w Lotnisko w Bristolu Musieli czekać około dwóch godzin, aby odebrać swoje torby.

Pojawia się w wyjątkowo pracowitym miesiącu na lotnisku, z wieloma okazjami, w których Pasażerowie musieli stać w kolejce na zewnątrz Budynek służy wyłącznie do zameldowania.

Kilka postów w mediach społecznościowych mówi, że ludzie musieli czekać godzinę lub dłużej, aby wyjąć swoje sprawy z biblioteki dziś rano około 2 w nocy. (15 maja 2022).

Czytaj więcej: Lotnisko w Bristolu: co mówią pasażerowie po dużych kolejkach i opóźnieniach

where_my_divsFI napisał: „Absolutny chaos podczas podróży, w obie strony. W drodze powrotnej ochrona zajęła godzinę, aby to wyjaśnić. W drodze powrotnej (teraz) wylądowaliśmy ponad godzinę temu, nadal nie ma śladu czyichś toreb… Wina to z powodu braku personelu. Niewystarczająco dobre. #Unikaj.

RustyF powiedział: „Nieszczęście bagażowe w @Lotnisko w Bristolu. Trzy loty czekające na pojawienie się toreb na tym samym pasie. @jet2tweets jest tutaj, aby wspierać, ale easyJet jest wyraźnie nieobecny. Dzięki Bogu, że nie ma go tutaj z dziećmi”.

E-mail został również wysłany do Bristol Live przez kobietę, która powiedziała, że ​​musi czekać trzy godziny, aby zabrać swoje torby z dziećmi. „Klienci TOI czekają ponad trzy godziny na bagaż. Klienci Jet2 czekają ponad dwie i pół godziny. Klienci EasyJet czekają ponad 40 minut” – powiedziała.

Rzecznik lotniska w Bristolu powiedział: „BOpóźnienia bagażu wystąpiły zeszłej nocy w przypadku niektórych lotów przylatujących na lotnisko Bristol we wczesnych godzinach porannych w niedzielę 15 maja. Lotnisko w Bristolu przeprasza i docenia frustrację klientów spowodowaną opóźnieniem w dotarciu ich bagaży. Dochodzenie wewnętrzne zostanie zakończone z udziałem agentów obsługi linii lotniczych.

To jest blog na żywo, przewiń w dół, aby zobaczyć najnowsze aktualizacje.

Chcesz otrzymywać nasze najlepsze historie z mniejszą liczbą reklam i alertów, gdy pojawią się najświeższe wiadomości? Pobierz naszą aplikację naIphonelubAndroid(Bristol)

READ  Aircom wchodzi do chmury z Infor