Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brawlhalla ogłasza crossover Street Fighter; Ryu, Chun-Li i Akuma dostępne od 22 listopada

W coś, co wydaje się być nieoficjalną sobotą dla Fani Brawlhalla, Gry Blue Mammoth i Capcom ogłaszać Chun-Li, Ryu i Akuma byli w drodze do Brawlhalla. Trio będzie dostępne 22 listopada w ramach Brawlhalla x uliczny wojownik Przejście.

To jest kreatywne uliczny wojownik Postacie zostaną pogrupowane z unikalnymi efektami ataku, skórkami i smugami dźwiękowymi, co oznacza, że ​​gracze będą mogli odzyskać swoje życie uliczny wojownik Ich wspomnienia raz ożywają.

Nie byłby to prawdziwy crossover, gdyby bohaterowie nie wymyślili swoich popisowych ruchów. Gracze, którzy kupią skórki, będą mogli pozbyć się Hadoukens, Shoryukens, Tatsumaki Zankukyaku lub Spinning Bird Kicks.

Wraz ze skórkami dostępny będzie nowy tryb gry, Street Brawl. Pasująca do fabuły Street Brawl to dwuwymiarowy tryb gry walki, który obejmuje ściany etapów. Nowa mapa oparta na Zamek Suzaku Zostanie on również opublikowany w ramach wydarzenia.

Chociaż Blue Mammoth Games nie podało żadnych szczegółów, jeśli chodzi o ceny, najnowszy wariant crossovera kosztował 300 Mammothów, monet, które kosztowały około 10 USD.

To nieprawda uliczny wojownikPierwsza współpraca z innymi mediami. Legendarne postacie z serii pojawiły się również w szeregu różnych tytułów spoza gatunku bijatyk. Ryo i Chun Lee (i Później Guile i Cammy) udali się do Jest to gra elektronicznaPodczas gdy niektórzy wojownicy pojawili się również w innych tytułach Capcom, takich jak Świat łowców potworów I Powstanie łowców potworów.

READ  Microsoft anuluje przeglądarkę Internet Explorer, ponieważ stara się przyspieszyć wojnę z przeglądarkami