Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bowel Babe Deborah James mówi, że jest zdruzgotana, że ​​nie dożyje swojej nowej książki

c

Była aktywistka Dame, Deborah James, powiedziała, że ​​była „rozbita”, że nie dożyje, by zobaczyć swoją drugą książkę opublikowaną.

Pani Deborah, lepiej znana w Internecie jako Bowel Babe, zebrała ponad 6 milionów funtów poprzez zbiórkę funduszy online dla organizacji charytatywnych zajmujących się rakiem.

We wtorek wieczorem na Instagramie pani Deborah ujawniła, że ​​napisała swoją drugą książkę, Jak żyć, kiedy można umrzeć.

Lamentowała również, że jest mało prawdopodobne, aby żyła do czasu publikacji książki, chociaż podano datę jej wydania.

Powiedziała: „Napisałam kolejną książkę! Więc mam kilka rzeczy, którymi mogę się z tobą podzielić, zanim umrę, że jestem tak sfrustrowana, że ​​nie zobaczę ich w prawdziwym życiu! Ale teraz mam pozwolenie na udostępnienie i ja jestem naprawdę podekscytowany!”

„Przez ostatnie dwa lata pracowałem nad moją drugą książką Jak żyć, kiedy możesz umrzeć – ironia tytułu! Chciałem podzielić się wszystkimi moimi (ciężko zarobionymi!), o których się dowiedziałem jak mieć pozytywne nastawienie, gdy stajemy przed największymi życiowymi wyzwaniami.

„Podczas gdy jest w końcowych wydaniach, jak wie każdy w branży wydawniczej, nagle zmiana dat publikacji książki (niezależnie od stanu zdrowia!) nie jest łatwa. Pierwotnie miała ukazać się w styczniu 2023 roku!!!

„Wszystko biorąc pod uwagę, Penguin mógł złożyć zamówienie w przedsprzedaży i zamierza opublikować 18 sierpnia! Niedługo po tym, jak będę latał wysoko, ale mam nadzieję, że poczekasz trochę dłużej”.

Pierwsza książka Dame Deborah, F***You Cancer: How to Face The Big C, Live Your Life And Be Yourself, została opublikowana w 2018 roku.

Również w poście ujawniła, że ​​3 funty z każdej sprzedanej książki trafią do Bowelbabe Trust for Cancer Research UK.

Pani Deborah powiedziała: „W ciągu ostatnich kilku dni ciężko pracowaliśmy, aby książka przyniosła jak najwięcej korzyści Bowelbabe Trust. Wszystkie tantiemy trafią do funduszu, a Penguin zgodził się wnieść dodatkowy wkład do każdej książki. Darowizna za każdą książkę wyniesie 3 GBP.

3 funty za każdą książkę sprzedaną w Wielkiej Brytanii trafią do Bowelbabe Cancer Research UK Trust.

„Nie ma presji, aby cokolwiek robić lub zamawiać, ponieważ wiem, że twoja hojność była naprawdę niezwykła” – dodała.

Dame Deborah została niedawno uhonorowana „damehood” za swoją „niestrudzoną kampanię” po zebraniu ponad 24 razy swojego pierwotnego celu zbiórki funduszy w wysokości 250 000 funtów.

Książę Cambridge podarował ją w zeszłym tygodniu jej rodzinnemu domowi.

READ  Odpowiedź Wordle 259: Gracze mają dziś trudności z odgadnięciem