Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bosnaski laureatem Nagrody Tony’ego Kubica dla Polsko-Amerykańskiej Narodowej Galerii Sław Sportu

Troy, Michigan.A 23 czerwca 2021 /PRNewswire-PRWeb/ – Polsko-Amerykańska Galeria Sław Sportu (NPASHF) z dumą informuje, że Joe Bosnanski From The Athletic jest laureatem nagrody Tony Kubek Media Award 2021.

Tony Kubek Media Award, przyznawana członkowi mediów polsko-amerykańskich za wybitny wkład we wszelkie formy mediów sportowych, w tym m.in. drukowane, transmisje i media internetowe. Posnański zostanie uhonorowany na dorocznym Bankiecie Indukcyjnym NPAHF, który odbędzie się w czwartek 16 września 2021, w Troy, Michigan.

Posnański jest starszym scenarzystą The Athletic. Pięć różnych organizacji nadało mu tytuł National Sports Writer of the Year, a Bosnanski zdobył dwie nagrody Emmy w ramach relacji NBC z Digital Olympics. Jest autorem pięciu książek, w tym „Patterno”, biografii byłego trenera piłki nożnej Penn State nr 1 w New York Times. Joe PaternoTajemnica golfa: historia Tom Watson A Jack Nicklaus.

Obecnie Posnanski pisze dla The Athletic i swojego osobistego bloga JoeBlogs, jest także byłym starszym felietonistą Sports Illustrated i felietonistą The Kansas City Star.

urodzony w Cleveland, Posnański, 15 lat w Kansas Pracował dla Kansas City Star (1996-09), gdzie dwukrotnie został uznany przez redaktorów sportowych Associated Press za najlepszego felietonistę sportowego w kraju. Był także nominowany do 21 nagród APSE i zdobył dodatkowe nagrody krajowe za pierwsze miejsce w pisaniu artykułów i projektów. Mieszka z żoną Margot i dwójką ich dzieci Charlotte, Nick

Tony Mag Jest też dumnym polonijnym Amerykaninem. Był byłym New York Yankees (1957-1965), czterokrotnym All-Star, trzykrotnym mistrzem świata i debiutantem roku 1957 w American League. Po karierze na boisku Kubek stał się najbardziej znanym analitykiem baseballu w telewizji sieciowej, współpracując z takimi sławami jak Jim SimpsonA Kurt JudyA Joe Gragiola A Boba Costasa O relacji NBC Sports z Major League Baseball. Kubek pracował również nad grami Kanada CTV, CSN i Madison Square Garden Network. Kubek został uhonorowany nagrodą Ford C. Frick Award w 2009 roku za doskonałość nadawania przez National Baseball Hall of Fame and Museum. W 1982 roku został wprowadzony do Polsko-Amerykańskiej Narodowej Galerii Sław Sportu.

READ  Wideo Kolejne przerażające złamanie nogi miało miejsce podczas polskiego meczu kickboxingu w sobotni wieczór

Czterdziesty ósmy doroczny bankiet inauguracyjny odbędzie się 16 września 2021, w Polsko-Amerykańskim Centrum Kultury w Troy, Michigan. Bilety na bankiet od 17:30, jesteśmy 140 Można o to poprosić dzwoniąc pod numer (313) 407-3300.

Informacje o Polsko-Amerykańskiej Galerii Sław Sportu dostępne są na stronie http://www.polishsportshof.com.

Połączenie z mediami

David Janssen, Polsko-Amerykańska Narodowa Galeria Sław Sportu, +1 248.259.3428, [email protected]

ŚwiergotA Portal społecznościowy Facebook

ŹRÓDŁO National Polish American Sports Hall of Fame