Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

BMW M3 2023 wyjazd do Polski, aby obejrzeć wideo

Minął miesiąc od kiedy BMW zaprezentowało M3 Touring na Goodwood Festival of Speed. Po publicznym pokazie widzieliśmy szybki wagon w jej monachijskim domu w BMW Welt, a teraz udała się w podróż do Polski. W szczególności jeździł na Tor Śląski, gdzie odbywał się Festiwal M z okazji 50-lecia „najsilniejszej postaci na świecie”.

Mogliśmy zobaczyć G81 w dobrym towarzystwie, ale wszystkie oczy były skierowane na wóz stealth z matową czarną pojedynczą farbą i kołami 1000M w kolorze Frozen Gold. Tak się złożyło, że został nim ozdobiony M3 Touring Części M Performance, w tym kilka dodatków z włókna węglowego. Ostatnim akcentem tego modnego kombi jest klasyczny emblemat sportów motorowych, który można nabyć w każdym samochodzie M Performance, M Sport i M zamówionym w 2022 roku.

BMW M3 Touring Frozen Czarny 2022 14830x553
Zdjęcia BMW Polska

Wnętrze ma również mnóstwo dodatków, w tym przednie fotele kubełkowe z włókna węglowego i wyszywaną plakietkę „M Performance” na środkowym podłokietniku. Znajdziesz go również wykończony kierownicą z włókna węglowego, która jest częściowo pokryta Alcantarą ze słynnym trójkolorowym szwem. M3 Touring otrzymuje iDrive 8, który został wprowadzony z LCI serii 3, ale bez zaktualizowanych reflektorów w standardowej wersji. To ta sama historia z 2023 M3 Sedan.

BMW starało się, aby wagon był tak sportowy jak sedan, ale trzeba o tym wspomnieć Dach z włókna węglowego jest niedostępny o poprzednim. Oferta jest również znacznie prostsza, biorąc pod uwagę, że ograniczasz się do bardziej wydajnego modelu konkurencji z xDrive i automatyczną skrzynią biegów. Co więcej, możesz wymyślić wiele opcji, pod warunkiem, że Twój portfel sobie z tym poradzi. Mówiąc o tym, M3 Touring jest prawdopodobnie jedną z najdroższych dostępnych konfiguracji.

Niestety zakazany owoc w USA, G81 będzie można zamawiać w Europie od września, a produkcja ruszy miesiąc później. W domu w Niemczech matematyka zaczyna się od 97 800 euro, zanim jakiekolwiek pola zostaną zaznaczone w menu opcji.

READ  Wsparcie polskiej wytwórni filmowej podczas epidemii COVID-19

źródło: Bawariya Motors TV / YouTube