Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Blog Apple Sale Live: Najlepsze styczniowe wyprzedaże iPada, MacBooka i Apple Watch są już dostępne

odświeżać

(Źródło obrazu: Getty Images)

Martwisz się, że stracisz swoje kosztowności? W takim razie Apple AirTags to idealne rozwiązanie. Każdy tag AirTag przyczepiasz do ulubionego przedmiotu, a następnie łączysz go ze swoim iPhonem. Jeśli nie możesz go znaleźć, Twój telefon może Cię do niego zaprowadzić, a jeśli jest w pobliżu, możesz odtworzyć dźwięk na wbudowanym głośniku AirTag.

Co najlepsze, na Airtags można teraz uzyskać wspaniałe zniżki. W Stanach Zjednoczonych Wal-Mart jest właścicielem Cena AirTagów obniżona z 29 do 22,96, podczas gdy w Wielkiej Brytanii Amazon jest właścicielem AirTags przecenione od 29 GBP do 16,43 GBP.

Apple MacBook Air 2020

(Źródło zdjęcia: Apple)

Dzwoniliśmy MacBook Air (2020) „Bardzo fajny laptop”, kiedy został wydany nieco ponad rok temu, i trzymamy się tego werdyktu dzisiaj. Więc będziesz podekscytowany, gdy dowiesz się w Wielkiej Brytanii, Karez 60 GBP zniżki na 13,3-calowy MacBook Air (2020) M1Co obniża jego cenę do 889 funtów.

To najniższa cena, jaką widzieliśmy w tym najwyższej klasy laptopie, który jest wyposażony w super wydajny układ M1, 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci SSD i do 18 godzin baterii. (Jeśli jednak Curry się skończy, to Amazon UK ma to w tej samej cenie bardzo.)

Jeśli jesteś w USA, możesz również zaoszczędzić, choć nie są one bardzo duże. Najlepsza dostępna obecnie zniżka na 13,3-calowego MacBooka Air (2020) M1 to 20 USD w B&H, co obniża koszt z 999 USD do 979 USD. Jasne, to nie jest największa oferta, jaką kiedykolwiek widzieliśmy, ale mimo to jest to zniżka.

Apple iPad 2021

(Źródło zdjęcia: Apple)

Zaczniemy od jednej z najlepszych ofert, na jakie natknęliśmy się od weekendu Czarnego Piątku, i to 30 USD zniżki na nowego 10,2-calowego iPada z 2021 r. w Amazon, spadając do zaledwie 299 USD. Ostatnim razem, gdy widzieliśmy tę ofertę, wyprzedała się bardzo szybko, więc jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj. Ten konkretny model jest wyposażony w Wi-Fi i 64 GB pamięci.

READ  Czy nadchodząca aktualizacja systemu Windows 10 może być inspirowana ... Windows 8 ?!

Niestety, nie mogliśmy znaleźć podobnej oferty na ten sam model iPada w Wielkiej Brytanii, ale Amazon UK to zrobił 20 GBP zniżki na nowego 11-calowego iPada Pro 2021 Jeśli szukasz czegoś bardziej agresywnego.

Witam! I witaj na styczniowym blogu Apple dotyczącym sprzedaży na żywo. Wcześniej w tym tygodniu widzieliśmy kilka świetnych ofert na Boxing Day dla różnych urządzeń Apple, ale noworoczna sprzedaż jest większa i lepsza, a my już odkryliśmy wiele doskonałych ofert Apple, aby rozpocząć nowy rok.

Więc jeśli chcesz rozpocząć 2022 rok z nowym iPadem, MacBookiem, Apple Watch, AirPods, Mac Mini, a nawet świetnymi akcesoriami do użycia, na pewno znajdziesz tutaj interesujące oferty. A jeśli masz szczęście, że w tym roku dostaniesz naprawdę lśniące nowe urządzenie Apple, nie przegap naszych obchodów Najlepsze akcesoria do iPada, ten Najlepsze etui na iPadai Najlepsze etui na MacBooka Pro i Najlepsze etui na MacBooka Air.