Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Błąd „TNG” Asystenta Google odblokowuje klawiaturę na telefonie Pixel

W ciągu ostatniego dnia właściciele Pixela napotkali błąd, który polega na tym, że Asystent Google zawsze odblokowuje wprowadzanie z klawiatury za pomocą wprowadzania głosowego, podczas gdy ci użytkownicy widzą również „TNG” w lewym dolnym rogu ekranu.

W przypadku osób dotkniętych problemem uruchomienie Asystenta za pomocą przycisku zasilania, przesunięciem w rogu, ikoną mikrofonu na pasku wyszukiwania Pixel Launcher lub gorącym słowem „Hej Google” zawsze otwiera klawiaturę. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy Ustawienia Asystenta > Ogólne > Preferowane wejście jest ustawione na Głos. Metody wymiany nie rozwiązują problemu.

a numer Z Ludzie być Spotkanie Ten problem, ale nie dotyczy wszystkich użytkowników. Nie udało się przeprowadzić replikacji w kanale wersji beta aplikacji Google (wersja 13.33) na wielu kontach i telefonach Pixel.

Na czas tego błędu użytkownicy utknęli w dotykaniu mikrofonu audio, co stanowi dodatkowy krok w procesie wyszukiwania/wydawania poleceń i sprawia, że ​​asystent nie ma rąk. Biorąc to pod uwagę, Google powinno pracować nad natychmiastową poprawką i miejmy nadzieję, że aktualizacja po stronie serwera rozwiąże ten problem. Nie zalecamy odinstalowywania aktualizacji aplikacji Google, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na inne funkcje Asystenta.

W międzyczasie ci, którzy mają ten problem, są zobacz też Fioletowy prostokąt z literami „TNG” w lewym dolnym rogu okienka Asystenta. Jest to odniesienie do równych części dla Star Trek: Następne pokolenie I jak Google czasami odnosi się do nowej generacji aktualnych aktualizacji produktów. Oznacza to, że ludzie testują nowego Asystenta w ramach przedwczesnego uruchomienia i/lub testów A/B, ale nie ma jeszcze żadnych raportów o nowych funkcjach. (Jednak ci, którzy widzą odznakę TNG, powinni sprawdzić, czy wyniki i polecenia wyglądają inaczej.)

St / Montields

Więcej o Asystencie Google:

Dzięki Jason


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: