Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Black Panther 2 – pierwsze reakcje Heralda Marvela na „najbardziej wpływowy film”

Black Panther 2 – pierwsze reakcje Heralda Marvela na „najbardziej wpływowy film”

Disneya i podziwiać Studios wreszcie ujawniło film Ryana CoogleraCzarna Pantera: Wakanda na zawsze„Podczas światowej premiery filmu w Hollywood w środę wieczorem. Pierwsze reakcje pojawiają się teraz w Internecie i są bardzo pozytywne. Wygląda na to, że w ciągu 160 minut filmu nie było suchego oka w kinie.

Oczekiwania wobec Black Panther: Forever Wakanda były bardzo wysokie. Pierwszy wpis był jednym z największych hitów w Marvel Cinematic Universe, przynosząc 700 milionów dolarów w kasie krajowej i 1,3 miliarda dolarów na całym świecie. Czarna Pantera stała się także pierwszym filmem komediowym, który został nominowany do nagrody za najlepszy film podczas rozdania Oscarów.

W kontynuacji, w której naród Wakandy walczy z Namurem i podwodnym Talukanem, występują Laetitia Wright, Lupita Nyong’o, Danny Gurira, Winston Duke, Dominic Thorne, Florence Kasumba, Michaela Cowell, Tenoch Huerta, Martin Freeman i Angela Bassett . . Wydarzenia z filmu następują po śmierci króla T’Challa, granego przez zmarłego Chadwicka Bosemana w dawnych wpisach Marvela. Bosman zmarł w 2020 roku po prywatnej walce z rakiem jelita grubego.

„To niesamowity zaszczyt dla Chadwicka Bosemana”, powiedział Wright. „To dżem pełen ekscytujących rzeczy”. różnorodny Na początku tego roku o filmie. „Uhonorowaliśmy go naszym zaangażowaniem w historię, którą zaczął, i spuścizną, którą zaczął od tej serii. Każdego dnia zobowiązaliśmy się do ciężkiej pracy, bez względu na okoliczności – i mierzyliśmy się z wieloma okolicznościami, wieloma trudnymi sytuacje – ale zebraliśmy się jako zespół i włożyliśmy to wszystko w ten film.” .

kuglarz wyznał wcześniej w tym miesiącu Że prawie zrezygnował z filmu po śmierci Bosemana, mówiąc: „To było takie bolesne. Zdałem sobie sprawę, że to koniec jego życia i uznałem, że kontynuowanie ma sens”.

różnorodny Redaktor nagród Clayton Davis opisał film jako „piękny hołd dla Chadwicka Bosemana” i podkreślił, że Angela Bassett jest jedną z najważniejszych postaci zespołu. „Nie wiem o Oskarach”.

READ  Najlepsze filmy 2022 roku w USA: nr 2 – Tár | Kino

Brian Davids z „Hollywood Reporter” pochwalił film jako „najbardziej wpływowy i wpływowy film Marvela do tej pory”, chwaląc wszystkie elementy, od występów po kunszt.

Charles William Moore z The Verge nazwał film „zdecydowanie filmem komiksowym”, ale zyskał duże uznanie za zdolność filmu do opowiedzenia „intymnej i szczerej” historii na większą skalę.

Krytyk filmowy Orlando Maldonado powiedział, że film ma „dojrzałość i powagę rzadko spotykaną w MCU”.

Perry Nemiroff z Collider był również jego fanem, dając niepewność, „jak dobrze film zdobył ten tytuł”.

READ  EastEnders transmituje szokujący moment dla Phila Mitchella i Lyndy Carter

Aktorka Danny Fernandez powiedziała, że ​​film „miał wiele uczuć!!!”

Redaktor naczelny Collider, Steven Weintraub, powiedział, że często zdarza się, że ludzie „wychodzą na światowe premiery i mówią, że film jest fajny” — ale ten film na to zasługuje.

Drew Taylor z The Wrap powiedział, że film „przedstawia emocje nad sceną” i pochwalił muzykę Ludwiga Göranssona jako „tymczasową”.

Black Panther: Wakanda Forever: wchodzi do kin w całym kraju 11 listopada. Zobacz więcej reakcji poniżej.

READ  Gordon Ramsay jest pod ostrzałem za pobranie aż 31 funtów za rybę z frytkami?