Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Black Jack Gary Lawson otrzymał dodatkowe 26-tygodniowe zawieszenie za groźne zachowanie

Bowler Gary Lawson został zbanowany do marca przyszłego roku po kolejnej karze.

John Kirk Anderson/Personel

Bowler Gary Lawson został zbanowany do marca przyszłego roku po kolejnej karze.

gra karciana Gary Lawson Jego zawieszenie w sporcie zostało przedłużone o kolejne 26 tygodni po dwóch kolejnych przypadkach groźnego zachowania byłego mistrza świata i Nowozelandczyka.

Ostatnie zawieszenie oznacza, że ​​nie będzie mógł brać udziału w tym sporcie do marca 2023 r., a nieuprawnieni obywatele w styczniu 2023 r.

Ostatnia decyzja Komisji Sądowej Bowls Canterbury została wydana we wtorek.

Lawson został zdyskwalifikowany z Igrzysk Wspólnoty Narodów w Birmingham po początkowym zawieszeniu na 16 tygodni w czerwcu. Jego komentarz pojawił się po tym, jak sąd odrzucił Bowls New Zealand Wezwanie Lawsona Jeżeli chodzi o Incydent napaści homoseksualnej Zdarzyło się, że podczas zawodów w Christchurch w maju 2021 roku Lawson odniósł się do innego melonika jako „f…ing f…t”.

rzeczy

Mistrz świata w kręgle, Gary Lawson, staje w obliczu zarzutów o homofobię, seksizm, obelgi słowne i groźby.

Czytaj więcej:
* Panel sądowy ma wysłuchać skarg na czołowego melonika Gary’ego Lawsona po niepowodzeniu mediacji
* Skargi na wielkie nowozelandzkie garnki Gary Lawson trafia na mediację
* Gary Lawson zawiesił naczynia za „nieodpowiedni język” na zielono
* Bowls NZ rozpoczyna śledztwo w sprawie Gary’ego Lawsona; Grant Robertson i Sport NZ wzywają społeczność do wypowiedzenia się na temat następujących zarzutów
* Gary Lawson pozostaje w NZ Bowls, pomimo zarzutów

Po opublikowaniu swojego komentarza groził dwóm osobom w wiadomościach tekstowych, według panelu sądowego w Canterbury Bulls.

rzeczy rozumie, że wysłano groźby do osoby, której skarga na molestowanie homoseksualne doprowadziła do wstępnego zawieszenia Lawsona, oraz do: rzeczy Świetna dziennikarka sportowa Zoe George w lipcu 2021 r. Śledztwo ujawniło zarzuty homofobii, seksizmu, gróźb i obraźliwego języka Przez Lawsona od ponad 25 lat.

READ  Znakomity gol Schicka pokonuje Szkocję, Szwecję i Hiszpanię z remisem
Gary Lawson został zawieszony na 16 tygodni w czerwcu, a teraz otrzymał dodatkowe 26 tygodni.

Derek Flynn/Personel

Gary Lawson został zawieszony na 16 tygodni w czerwcu, a teraz otrzymał dodatkowe 26 tygodni.

Rozpatrzenie skarg zajęło Komitetowi Sądowemu Bowls Canterbury – składającemu się z prawnika Iana Hunta, funkcjonariusza policji Maurice’a Fisky’ego i byłego członka MKOl Barry’ego Meistera – prawie 12 tygodni. Komisja zajęła ponad 12 miesięcy, aby zająć się pierwszymi skargami, które doprowadziły do ​​zawieszenia Lawsona w czerwcu po opóźnieniach i niepowodzeniach mediacji.

rzeczy Rozumie się, że duet otrzymał oficjalne przeprosiny za pośrednictwem adwokata Lawsona kilka dni po wystosowaniu gróźb.

Pomimo rozrastającej się gazety zajmującej się nadużyciami, Bulls of Canterbury powiedział, że Lawson nie musi już brać udziału w szkoleniu na temat różnorodności i integracji, jak wcześniej sugerowano, ponieważ nie dotyczyło to dwóch ostatnich skarg.

Dyrektor generalny Bowls NZ, Mark Cameron, powiedział, że nie może komentować dalej, ponieważ rozumie, że Lawson zamierza odwołać się od ostatniego wyroku.

Lawson nie odpowiedział jeszcze na prośbę o komentarz.

To trzecia tego rodzaju kara dla byłego mistrza świata w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. Został również przerwany w grudniu 2021 roku przez miesiąc po jego odkryciu Używasz nieprzyzwoitego i nieodpowiedniego języka przeciwko przeciwnemu graczowi na imprezie w październiku.