Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Black Caps zniszczyło Australię, aby rozpocząć marzenia o Pucharze Świata T20

W Sydney Cricket Ground: Nowa Zelandia 200-3 (Devon Conway 92 nie na 58, Finn Allen 42 na 16, Jamie Nesham 26 na 13; Josh Hazlewood 2-41, Adam Zampa 1-39) pokonaj Australię 111 z 17,1 powyżej (Glenn Maxwell 28 z 20; Tim Southey 3-6, Mitchell Santner 3-31, Trent Bolt 2-24) o 89 punktów.

Rzucić: Australia zdecydowała się wziąć udział w tej dziedzinie

To – niewiarygodny młot dla Australii – powinno być bardzo satysfakcjonujące dla Devona Conwaya.

Być może zobaczy swoje zwycięstwo w meczach z obecnymi mistrzami jako akt rekompensaty po tym, jak Black Caps rozpoczęli swoją kampanię Pucharu Świata T20 miażdżącym 89-krotnym zwycięstwem w SCG.

mniej niż rok Po tym, jak złamał rękę podczas uderzania rakietą, Conway zmusił go do opuszczenia finału Mistrzostw Świata 2021 przeciwko Australii, ponieważ zdobył majestatyczne 92 nie z 58 piłek w pierwszym zwycięstwie Nowej Zelandii nad SCG od czasu, gdy były kapitan Brendon McCollum zadebiutował na ODI w 2002 roku.

Genialny leworęczny schwytał prawie połowę z 200-3 dla Nowej Zelandii, stając się najszybszym Kiwi do 1000 T20 i trzecim najszybszym w sumie (26 inningów).

Czytaj więcej:
* NA ŻYWO: Black Caps vs Australia – Puchar Świata T20
* Dwukrotny mistrz Indii Zachodnich został wyeliminowany z Pucharu Świata T20 przez Irlandię
* Zobacz, która drużyna może wygrać Puchar Świata Mężczyzn na Twenty20 International Cricket World Cup w Australii
* Czarne Puchary pomogły kapitanowi Australii Aaronowi Finchowi pokonać demony Trenta Bolta

Przegląd najważniejszych wydarzeń Glenn Phillips zamienia się w Supermana, Kiedy oddał strzał wystrzelony w nocne niebo i wykonał świetny chwyt nurkowy, Nowa Zelandia spisała się najlepiej od jakiegoś czasu, a Kiwi zaczęli grać i niszczyć faworytów przed turniejem.

W końcu Black Caps zrobiło to z łatwością. Nie żeby ich fani, od dawna pod wrażeniem Australijczyków, których nigdy nie widzieli, przedstawiliby się, gdy obserwowali, jak się rozwija.

READ  Abby Erceg nie może wrócić do Football Ferns po zwolnieniu trenera klubu

Prawda jest taka, że ​​od samego początku prowadzili gospodarzy turnieju, biorąc regularne bramki, aby upewnić się, że Australijczycy nigdy nie byli na właściwej drodze dla ich ogólnego buta.

Wyrzucenie Isha Sodhiego Glenna Maxwella, kilkakrotne wyrzucenie piłki do tyłu, gdy miał 28 lat, skutecznie osiągnęło wynik z Australijczykiem w najgłębszych dołach przy 89-7 po 13,3 przyrostach.

Otwierający Black Caps Devon Conway kontynuował swoją imponującą formę w meczu z Australią w otwierającym Puchar Świata.

Mark Kolb / Getty Images

Otwierający Black Caps Devon Conway kontynuował swoją imponującą formę w meczu z Australią w otwierającym Puchar Świata.

Pomyśleć, że był krótki moment na początku pościgu w Australii, kiedy David Warner złapał procę Trenta Bolta na drugie miejsce natychmiast po tym, jak Kane Williamson przeniósł się po dodatkowy chwyt, kiedy fani Nowej Zelandii myśleli, że będzie kolejnym graczem, który odejdzie.

zapomnij, że. Warner uderzył dostawę Southee na serwetkę, po czym wrócił do rakiety, a następnym razem do kikutów.

Z pomocą jednej z dwóch doskonałych kolizji Jimmy’ego Neshama poza kortem, Mitchell Santner zgarnął 3-31 na cztery, zanim Bolt poszedł na ryby i wyczyścił ogon. Tim Southey również zrezygnował z 3-6, aby odwieźć ją do domu.

Nieczęsto widuje się garbiących się Australijczyków, zgarbionych ramionami i spuszczoną głową, a frustracja rozmazana po całym ich portach.

Ale nie brakowało negatywnej energii od mistrzów świata, zwłaszcza ich trio szybkich kręgli – Mitcha Starka, Pata Cumminsa i Josha Hazlewooda – gdy kiwi zabrali im ją po tym, jak zostali wysłani.

Finn Allen zaczął, deklarując, że osiągnął największy etap w historii, wbijając Starc 14 razy – więcej niż Aussie w otwarciu T20.

Ale Allen, po uderzeniu Starka o sześć, a Conway dopiero zaczynał, trafił połowę z ich pierwszych 12 dostaw do lub za granicę, popychając Nową Zelandię do 29-0.

Nawet Hazlewood, najwyżej sklasyfikowany gracz T20 na świecie, wyglądał na zdezorientowanego, gdy obaj otwieracze Kiwi pokazali swoje zamiary, tańcząc w dół furtki i machając ostrzami.

Black Cap Glenn Phillips zabiera Sidon, by znokautować Australijczyka Marcusa Stoinesa w Sydney w sobotni wieczór.

Dan Himbrechts / AAP przez Photosport

Black Cap Glenn Phillips zabiera Sidon, by znokautować Australijczyka Marcusa Stoinesa w Sydney w sobotni wieczór.

Zwykle skomponowany Cummins powinien mieć Allena, gdy miał na swoim koncie 19 trafień, tylko Adamowi Zampie, by zrobić miejsce dla niskiego faceta.

Allen nie marnował czasu, wcierając sól w ranę, pompując następną piłkę do połowy, zanim drugą podniósł na głęboką kwadratową nogę na sześć osób.

Nowa Zelandia miała 46 z trzech overów, szybko zmieniając 56-0 po przekazaniu Marcusowi Stoinesowi czwartego miejsca.

Australia była pod pompą, desperacko potrzebując małej bramy, aby przeciwstawić się brutalnemu atakowi Nowej Zelandii. Hazlewood dostarczył go, prowadząc do zaawansowanego Allena, ale nie wcześniej niż szybko osiągnął 42 z 16 – właśnie taki rodzaj rund, który zapewnił mu miejsce Martina Guptilla w drużynie.

Miejsce na podium zostało ustawione, a Conway i Nesham nie przeoczyli, którzy trafili w ostatnią rundę Nowej Zelandii na sześć, by zebrać 200 punktów.

Finn Allen, otwierający Black Cabs, zapewnił swojej drużynie mocny start w sobotnim meczu z Australią w Sydney.

Rick Rycroft/AFP

Finn Allen, otwierający Black Cabs, zapewnił swojej drużynie mocny start w sobotnim meczu z Australią w Sydney.

wielka chwila

Kandydatów było bardzo dużo. Ale wspaniały Phillips rzucił się do nurkowania, ponieważ Stoines odmówił przyjęcia tortu.

Myślę, że ten sam facet zniszczył kilka szans w ostatniej potrójnej serii w Christchurch, To skłoniło go do drwin z wiedźmy, którą ścigał.

Lepiej z nietoperzami

Conwaya. Kogoś z rzadką umiejętnością sprawiania, by uderzanie wyglądało na łatwe, by stanąć na największych scenach i melonikach, gdziekolwiek musi się zdecydować, przebijając nawet najmniejsze szczeliny z chirurgiczną precyzją.

Lepiej z piłką

Wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada, między Southee, Boult i Santner. Skontaktowano się z nimi wszystkimi.

Wielkie zdjęcie

Porozmawiaj o wysyłaniu fal uderzeniowych przez cały turniej, chociaż Black Caps nie muszą mówić T20, że krykiet jest grą kapryśną.

Afganistan zapowiada się w środę, podczas gdy Australijczycy zmierzą się ze Sri Lanką tego samego dnia.