Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Black Caps pokonali Indie w serii ODI po 90-biegowej porażce w Indore

Trzeci ODI, w Indore: Indie 385-9 w 50 międzylądowaniach (Shubman Gill 112, Rohit Sharma 101, Hardik Pandya 54, Virat Kohli 36; Blair Techner 3-76, Jacob Duffy 3-100) Nowa Zelandia 295 w 41,2 międzylądowań (Devon Conway 138, Henry Nicholls 42; Shardul Thakur 3-45, Kuldip Yadav 3-62) po 90 przejazdach.

Atak Nowej Zelandii w kręgle w przeważającej części z drugiej serii ponownie nie mógł się równać z Indiami, którzy przegrali 3: 0 w serii ODI.

Pogoń za gigantycznym 386, aby wygrać w Indore z dnia na dzień (Nowa Zelandia), Black Caps zostali odrzuceni za 295 w 42 międzylądowaniach, pomimo pięknego wieku od otwierającego Devona Conwaya.

Lewy obrońca zdobył 138 z zaledwie 100 piłek, podobnie jak on i Henry Nicholls (42 z 40 dostaw) postawili na 106 za drugą bramkę, ale Nowa Zelandia straciła ostatnie osiem bramek za 101, ponieważ skala pościgu okazała się przytłaczająca.

Zwycięstwo zapewniło Indiom awans na szczyt rankingu ODI mężczyzn ICC, a Black Caps spadł na czwarte miejsce.

Czytaj więcej:
* The Black Caps mieli najgorszy start w rundach ODI, kończąc na 11. najniższym wyniku, wygrywając serię z Indiami
* Wicketkeeperzy pod ostrzałem po kontrowersjach związanych z przegraną ODI Nowej Zelandii z Indiami
* Turnieje Bracewella nie uchronią Black Caps przed przegraną z Indiami w otwierającym ODI

Porażka w 90 rundach oznacza, że ​​turyści mają dużo do myślenia przed gospodarzami Mistrzostw Świata w Indiach w tym roku, chociaż w tej części ich podróży po subkontynencie nie mieli wielu swoich najlepszych graczy.

Na polu z krótkimi boiskami nowozelandzki skład kręgli bez Tima Southee, Trenta Boulta, Matta Henry’ego, Kyle’a Jamiesona i Esh Soddy wydawał się bezsilny, by powstrzymać uzbrojonych w kije home runów po tym, jak kapitan Tom Latham wygrał rzut i umieścił Indie w pozycja. .

READ  Jarrell Brantley z The Breakers prowadzi swój zespół do decydującego zwycięstwa NBL nad Sydney Kings
Indyjski Shopman Gill świętuje swoje stulecie na oczach Blair Techner z Nowej Zelandii podczas trzeciego Międzynarodowego Dnia Jednodniowego w Indore w Indiach.

Rajaneesh Kakadi / AP

Indyjski Shopman Gill świętuje swoje stulecie na oczach Blair Techner z Nowej Zelandii podczas trzeciego Międzynarodowego Dnia Jednodniowego w Indore w Indiach.

Bilans gospodarzy został zbudowany na podstawie paringu otwarcia 212 w zaledwie 26,1 międzylądowań, kiedy Shubman Gill (112 z 78 piłek) i Rohit Sharma (101 z 85) świętowali wśród wszystkich nowozelandzkich meloników.

Goście dokonali jednej zmiany w drużynie, którą zdobyli w drugim meczu, szybki melonik Jacob Duffy zastąpił Henry’ego Shipleya, ale nie był to szczęśliwy dzień dla prawego skrzydłowego Otago Volta, który stracił ponad 10 lat pomimo trzech rzutów. udział.

Wielka chwila

rzut monetą. Latham zwyciężył i po tym, jak jego drużyna została rozdarta w przyjacielskich stosunkach przez meloników Raipur w poprzednim spotkaniu, zdecydował się wysłać Indie.

Po kilku dokładnych goleniach, które w większości obejmowały kapitana Sharmę poza kręgielnią Lockiego Fergusona, Indie szybko przyspieszyły, a Czarne Czapki mogły zwolnić tempo tylko do minimum.

Lepiej z kijem

Conway stracił swojego otwierającego partnera Finna Allena po drugiej piłce odpowiedzi z Nowej Zelandii, ale nie miał wyboru, aby odbudować minutę, kiedy potrzebował prawie 400, aby wygrać.

Nabrał zarówno tempa, jak i rotacji, i trafił osiem szóstek i 12 czwórek, a współpracując z Nichollsem, dał turystom początkową nadzieję na niezwykle udany pościg, ale nie otrzymał wystarczającego wsparcia przed spadkiem na trzydziestej drugiej pozycji.

Devon Conway z Nowej Zelandii przebija stulecie w trzecim ODI przeciwko Indiom.

Rajaneesh Kakadi / AP

Devon Conway z Nowej Zelandii przebija stulecie w trzecim ODI przeciwko Indiom.

lepiej z piłką

Średnio szybki Shardul Thakur rozwiał wszelkie wątpliwości co do drogi Indii do zwycięstwa, zwalniając Daryla Mitchella z bramkarzem, gdy Nowa Zelandia miała 184-2 na półmetku. Przy następnej piłce został złapany na środku pola, a kiedy Glenn Phillips rzucił następną piłkę, wynik został potwierdzony.

Wielkie zdjęcie

Indie są wyraźnie głębsze niż Nowa Zelandia – one również nie miały wielu wybranych meloników – a nowa pierwsza drużyna ODI rozpocznie jako faworyci Pucharu Świata jako gospodarze w październiku, bez względu na to, co wydarzy się od czasu do czasu.

Drużyna Czarnych Czapek na ten turniej będzie znacznie różnić się od drużyny granej w Indore, ale forma Finna Allena jest w tej chwili problematyczna.