Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Biały pomocnik Sarpreet Singh przedłuża kontrakt z niemieckimi gigantami Bayernem Monachium

Sarpreet Singh wróci do wypożyczenia do Jana Regensburga w przyszłym sezonie po przedłużeniu kontraktu z Bayernem Monachium.

Alexander Hasenstein / Getty Images

Sarpreet Singh wróci do wypożyczenia do Jana Regensburga w przyszłym sezonie po przedłużeniu kontraktu z Bayernem Monachium.

Biały pomocnik Sarpreet Singh otrzymał na czas zastrzyk przed kolejnym europejskim sezonem piłkarskim po przedłużeniu kontraktu z niemieckimi gigantami Bayernem Monachium do 2024 roku.

23-letnia była gwiazda Wellington Phoenix zostanie wypożyczona Janowi Regensburgowi na kampanię 2022-23, Klub drugiej ligi, w którym prosperował w zeszłym sezonie Przed marginalizacją z powodu dokuczliwego urazu miednicy.

śpiewać Podpisany dla sześciokrotnych mistrzów Europy Bayern w 2019 roku Po tym, jak zabłyśniesz w Nowa Zelandia na Mistrzostwach Świata FIFA U-20 w Polsce.

Czytaj więcej:
* Werder Brema, kierowany przez Sarpreeta Singha, upadł w obawie przed urazem miednicy
* Sarpreet Singh podąży śladami Wintona Rovera w Werder Bremen w Niemczech
* Sarpreet Singh kontynuuje swój imponujący geniusz, wydając potężny cios niemieckiemu klubowi drugiej ligi

Brał udział w dwóch meczach z drużyną Bawarii, zanim został wypożyczony do ówczesnej drużyny Bundesligi FC Norymberga na sezon 2020/21.

Jednak to nieudane zaklęcie zostało przerwane zaledwie sześć razy, a później zostało wypożyczone do Jahn Regensburg na następną kampanię.

Singh strzelił pięć goli i zaliczył osiem asyst w 25 meczach ligowych dla klubu, ale doznał kontuzji kończącej sezon, która uniemożliwiła mu udział w turnieju. Biali przegrali w eliminacjach do Mistrzostw Świata z Kostaryką w zeszłym miesiącu.

Jego ostatni występ miał miejsce w kwietniu zremisował 1:1 z Hannoverem 96.

Przed tym jednorazowym playoffem w stolicy Kataru, Doha, w którym Nowa Zelandia przegrała 1:0, Singh był silnie związany z Przenieś się do nowo promowanego Werder Bremengdzie jego mentor Winton Rover przeżył najbardziej owocne lata swojej kariery.

Ale ta umowa Potknął się wśród obaw o swój stan Singh bez wątpienia odczuje ulgę, że Bayern okazał wystarczającą wiarę w swoją zdolność do utrzymania go w swoich księgach przez kolejne dwa lata.

READ  Devon Conway gra w prowadzeniu w Black Cups po powrocie z kontuzji z Ton

Singh ma nadzieję na dalszy szybki rozwój w Jan Regensburg, aby wcielić się w plany trenera Bayernu Monachium Juliana Nagelsmanna.

Pomimo kierowania zespołem do 10. z rzędu tytułu Bundesligi w zeszłym sezonie, 35-latek jest pod presją po niespodziewanym odejściu z Ligi Mistrzów do Villarreal w ćwierćfinale.

Bayern pozyskał już tego lata napastnika Sadio Mane z Liverpoolu i pomocnika Matthijsa de Laeta z Juventusu, a gwiazda Robert Lewandowski wyjechał do Barcelony.

Pogoni za awansem na początku sezonu, Jan Regensburg odnotował znaczny spadek formy, który sprawił, że zajął 15. miejsce w 18-osobowej drabince.

Po dołączeniu do Wellington Phoenix Academy w 2015 roku Singh zadebiutował w A-League dwa lata później i zaliczył 39 występów dla klubu, strzelając dziewięć bramek.