Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Biali nie mogą się doczekać sprzedaży swojego pierwszego meczu u siebie od 2017 roku, przeciwko Australii na Eden Park

Wszyscy kibice białych drużyn w ostatnim meczu u siebie, przeciwko Peru w 2017 roku. Czekali 1781 dni na kolejny mecz, który ma się zakończyć.

Hagen Hopkins / Getty Images

Wszyscy kibice białych drużyn w ostatnim meczu u siebie, przeciwko Peru w 2017 roku. Czekali 1781 dni na kolejny mecz, który ma się zakończyć.

Dyrektor naczelny Nowej Zelandii, Andrew Bragnell, nie może się doczekać sprzedaży pierwszego domowego meczu All Whites za ponad 1700 dni później w tym roku.

We wtorek ogłoszono, że australijska liga futbolowa zagra w Eden Park w Auckland w niedzielę 25 września.

To będzie pierwszy mecz u siebie All Whites Odkąd zagrali dla Peru na Sky Stadium w Wellington w listopadzie 2017 r.w pierwszym meczu Intercontinental Playoff o miejsce w Mistrzostwach Świata 2018, które ostatecznie przegrali.

Sky Sports

Mocne uderzenie Oil Sail pozwoliło Peru rzucić się i wygrać 1-0 nad All Whites

Biali przebywają obecnie w Doha w Katarze, przygotowując się do jednorazowego meczu z Kostaryką o miejsce na tegorocznych Mistrzostwach Świata w tym samym kraju. [kickoff 6am next Wednesday NZ time].

Czytaj więcej:
* Niezawodne ćwiczenia w przebierankach powinny zmniejszyć szanse wszystkich białych w tremie w starciu z Kostaryką
* Trener białych Danny Hay wspiera bramkarza i chwali odwagę pokazaną w przegranej z Peru
* Błąd bramkarza daje Peru gola w wygranym 1:0 meczu z All Whites przed eliminacjami do Mistrzostw Świata
* Eliminacje międzykontynentalne mogą już odejść, ale futbol nowozelandzki ma wielkie plany dotyczące meczów u siebie

zstępujące Niewielka przegrana 1:0 z Peru w meczu rozgrzewkowymIch wsparciem będzie zapowiedź wrześniowego meczu, który trzy dni wcześniej poprzedzi kolejny mecz między tymi dwoma krajami w Australii.

Bragnell powiedział, że mecz będzie „ogromny” i że nie może się doczekać „100%” wypełnienia Eden Park, który ma pojemność prawie 50 000 – wyczyn, który zapewniłby największą publiczność w historii Nowej Zelandii.

„Fani piłki nożnej krzyczeli, żeby oglądać futbol. Nowozelandczycy doskonale zdają sobie sprawę, że za granicą istnieje niesamowita liczba talentów do handlu i że w tej chwili mamy naprawdę wyjątkowy zespół.

READ  Indy Cars: Scott McLaughlin i Scott Dixon zajęli ósme i dziewiąte miejsce w Indianapolis

– Chcą, aby Kiwi grali u siebie, a Nowozelandczycy, nie tylko fani piłki nożnej, będą się starać.

Reprezentacja Australii jest nadal aktywna w eliminacjach do Mistrzostw Świata i musi pokonać Zjednoczone Emiraty Arabskie [kickoff 6am Wednesday NZ time]potem Peru [6am next Tuesday NZ time] Zrobić to po raz piąty z rzędu.

Jeśli zarówno Nowa Zelandia, jak i Australia zakwalifikują się do Mistrzostw Świata, dwa mecze we wrześniu nabiorą jeszcze większego znaczenia, służąc jako mecze pożegnalne przed chwalebnym wydarzeniem meczu.

NZ Football and Football Australia zadbało o to, by zagrać w tym roku, aby uczcić setną rocznicę pierwszego spotkania obu krajów w Dunedin w czerwcu 1922 roku – meczu, który był jednocześnie pierwszym meczem międzynarodowym między tymi dwoma krajami. To będzie ich pierwszy mecz od 2011 roku.

Trener All Whites Danny Hay został zatrudniony do końca obecnego cyklu mistrzostw świata, a Bragnell potwierdził we wtorek, że pozostanie na czele meczów z Australią, nawet jeśli jego drużyna przegra z Kostaryką w przyszłym tygodniu, podejmując decyzję o swojej przyszłości są wykonane. Następnie.

Mecz All Whites-Socceroo był możliwy dzięki wsparciu Tātaki Auckland Unlimited i ma się odbyć dzień po tym, jak All Blacks i Wallabies zmierzą się w swoim drugim teście Bledisloe Cup w Eden Park.

Dyrektor generalny Eden Park, Nick Sautner, powiedział, że nie będzie obaw o zmianę miejsca w mniej niż 24 godziny i nie może się doczekać pracowitego weekendu.

„Po dwóch latach zamieszania [due to Covid-19] Lubimy organizować duże wydarzenia siedem dni w tygodniu.

„Mamy zespół operacyjny i zespół handlowy, które są przyzwyczajone do organizowania największych wydarzeń w Nowej Zelandii i właśnie świętują możliwość, że ta gra odbędzie się 25 września”.

Wrześniowy czas meczu [4pm] i cena [$23-$83] Przyciągając rodziny i gości spoza Auckland, rozpocznie się 12 miesięcy intensywnego międzynarodowego futbolu na ziemi Nowej Zelandii.

READ  Trudniej niż się wydaje: człowiek układa pięć M&M'sów, ustanawia rekord Guinnessa

Dwa mecze piłki nożnej w Fern są zaplanowane na listopad, a kolejne mają odbyć się w 2023 roku, w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Kobiet, które Nowa Zelandia będzie gospodarzem w Australii.

The Ferns nie grali w Nowej Zelandii, odkąd zmierzyli się z Japonią w Wellington w czerwcu 2018 r. – ostatnim z 12 znanych reprezentantów, którzy grali na rodzimej ziemi od początku 2013 r.

Bragnell powiedział, że mając przed sobą napięty harmonogram, NZ Football zobowiązuje się do rozgrywania meczów w całym kraju.

Międzynarodowy ruch grup wiekowych ma powrócić do Nowej Zelandii w niedzielę, kiedy nowozelandzkie i australijskie drużyny U-20 spotkają się na Qwety Street w Auckland na mecz o wolne wejście.

All Whites – Międzynarodowe Wrześniowe Okno

Czwartek, 22 września, TBC: przeciwko Australii; TBC

Niedziela 25 września, godz. 16.00: przeciwko Australii; Park Eden, Auckland