Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bethesda ma nadzieję zapłacić 70 dolarów za Skyrim On Switch

Mężczyzna budzi się na tajemniczej karcie i prosi o 70 dolarów.

zrzut ekranu: Bethesda / Kotaku

Prawie rok po tym, jak trafił na każdą inną platformę, Skyrim: Edycja rocznicowa Zaskakująco wystartował dzisiaj na Nintendo Switch. Najnowsza wersja popularnej gry RPG z otwartym światem z 2011 roku zawiera mnóstwo DLC, zawartość modów i wędkowanie. To także 70 dolarów na Nintendo Portable Hybrid. Rycerze Gotham A Protokół Callisto Nie trafiają do Switcha, ale wydaje się, że cena jest taka, przynajmniej w tym jednym przypadku.

Zwolnij Bethesdę Wiele portów i aktualizacji Dla mnie Starsze Zwoje V. Ponieważ został pierwotnie wydany na Xbox 360, PS3 i PC, został również udostępniony dla każdej nowej generacji konsol, a także telefonów, platform streamingowych i oczywiście Nintendo Switch. W zeszłym roku wydawca zaprezentował nowe 50 Edycja RocznicowaNie mylić z tym istniejący specjalna edycja. Główną różnicą było to, że zawiera więcej modów i treści łowieckich. Gracze mogą zapłacić 20 USD, aby ulepszyć swoje obecne potrzeby edycje specjalne. Z wyjątkiem Switcha.

Wersja 2017 na palmtopie Nintendo, która zawierała plik Specjalny Oddech dzikości kostium Do dnia dzisiejszego nie można było go ulepszyć. Nintendo ogłosiło zaskakującą wiadomość w tweecieale nie minęło dużo czasu, zanim ludzie zaczęli spadać na cenę:

Chociaż gry na Switcha są często droższe, Skyrim: Edycja rocznicowa Jest to pierwsze wydanie, które nie ma antologii, edycji deluxe ani pakietu DLC, aby przełamać barierę 60 USD. Gry robią to teraz regularnie na PS5 i Xbox Series X/S, prawdopodobnie dlatego, że masowa produkcja kosztuje mniej więcej dwa razy na cykl konsoli. Chociaż klucz ma pięć lat i Skyrim nawet starszy.

Dodatkowo edycja rocznicowa kosztuje tylko 50 USD na PS5 i Xbox Series X/S, gdzie aktualizacje nowej generacji były bezpłatne. I nie chodzi też o koszt kart SD Switch, ponieważ cena 70 USD dotyczy pobrania cyfrowego. (Osoby, które już posiadają Skyrim Na Switchu, podobnie jak ich bracia z PlayStation i Xbox, zaktualizuj do Edycja Rocznicowa za 20 dolarów).

Moje jedyne przypuszczenie? Zwykła wersja Skyrim jest nadal wyceniana na 60 USD na Switchu, a zamiast obniżyć tę cenę o 10 USD, Bethesda zdecydowała się dodać ją do nowej ceny sprzedaży. To oczywiście wszystkie spekulacje. Jak mogłeś się domyślić Jeśli byłeś w tych częściach przez długi czasBethesda nie odpowiedziała na prośbę o komentarz.

READ  Nvidia i AMD Drivers dla Windows 11 22H2 teraz testowane