Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Będzie to pierwsza wieloplatformowa gra dostępna wyłącznie w Google Stadia

Pierwsza ekskluzywna gra Google Stadia, Pozłacanyzostanie przeniesiony na inne platformy w 2023 roku. Potwierdza to hiszpańskie studio Tequila Works, które stoi za grą Pozłacany Stało się wieloplatformowe w krótkim ogłoszeniu stronie internetowej We wtorek, zaledwie pięć dni po ogłoszeniu tego przez Google Zamknięcie Google Stadia w styczniu 2023 r..

Pozłacany Jest to horror z 2019 roku, który eksploruje tematy zastraszania i koszmarów z dzieciństwa. Grasz jako Sally, która porusza się po nawiedzonym świecie, szukając swojej zaginionej kuzynki Emily i po drodze mierząc się ze swoimi lękami. „Zbliża się upiorny sezon… a my przynosimy wspaniałe wieści!” Tequila Works powiedział w poście na blogu ogłaszającym porty. „Pracowaliśmy nad tym od dłuższego czasu i wreszcie nadszedł czas, aby uczynić to oficjalnym: GYLT Będzie wieloplatformowy w 2023 roku! „

Nie wiadomo, jakie są platformy Pozłacany Zostanie przeniesiony na przyszły rok. Ponieważ jednak gra nigdy nie była intensywnie wykorzystująca chmurę, prawdopodobnie zostanie uruchomiona na platformach obecnej i ostatniej generacji, a także na komputerach PC. Po tym, jak Google ogłasza rychłe zamknięcie Google Stadia, los pięciu ekskluzywnych gier Stadia Przyszło w pytaniu. Tequilia działa, pariasi Deweloper Uszkodzenia spowodowane rozpryskiwaniem cieczyA Najeźdźcy PixelJunk studio Q-gry Wszyscy teraz powiedzieli, że oceniają opcje dotyczące tego, gdzie pójdą ich gry. Witaj inżynierze Deweloper tinyBuild Games i Pac Man Mega Tunel Bitewny Wydawca Bandai Namco Entertainment nie skomentował sytuacji, ale Digital Trends zwrócił się do obu o komentarz.

Zgodnie z jej oświadczeniem, Tequila Works pracowała nad przeniesieniem Pozłacany na innych platformach przed ogłoszeniem zamknięcia Stadia. To studio wyraźnie wyprzedziło konkurencję, jeśli chodzi o plan tworzenia kopii zapasowych na wypadek, gdyby Stadia go nie obsługiwała.

Rekomendacje redaktorów
READ  9 akcesoriów Nintendo Switch Wszyscy nowi właściciele konsoli powinni sprawdzić