Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Battlefield 2042 jest teraz jedną z najgorzej ocenianych gier Steam w historii • Eurogamer.net

„Problemy są nieskończone”.

Battlefield 2042 to obecnie jedna z najbardziej negatywnie ocenianych gier wszech czasów na Steam.

Spośród 31 000 recenzji znajdujących się obecnie w witrynie Valve, większość jest „w większości negatywna”. Mniej niż 10 000 daje strzelance EA „pozytywny” raport.

To nie tylko jedna z najgorszych gier w tej chwili – według Steam250. Sala Wstydu (przez Forbes), jest to jedna z dziesięciu najgorszych gier Początek, mając tylko GASP, Identity, Spacebase DF-9, Kinetic Void, Uriel’s Chasm, Flatout 3 i oczywiście wstydliwą drużynę e-Football 2022 Konami uzyskali niższy wynik.

Skarżył się „Niedopuszczalne uruchomienie gry AAA. Wstyd” Jeden Krótkie referencje.

„Grałem w każdą grę Battlefield na PC od czasu oryginalnego BF1942 i mogę śmiało powiedzieć, że jest to absolutnie najgorsza pozycja w tej serii” – dodał. w przeciwnym razie. „Problemy są nieskończone”.

DICE wydało jedną łatkę do Battlefield 2042 Przed jego wydaniem, aby rozwiązać krytyczne problemy, w przyszłym miesiącu zaplanowano dwie kolejne aktualizacje.

jak Martin Wspomniałem w zeszłym tygodniuBattlefield jest przyzwyczajony do odrobiny chaosu – w końcu jest rdzeniem serii, z szalonymi momentami w piaskownicy, które wyróżniają go na tle innych strzelanek – ale chaos w pierwszym weekendzie Battlefield 2042 na wolności był niezwykle frustrujący ”.

Napisał: „Od premiery Battlefield 2042 w piątek miałem trudne awarie, problemy z serwerem i całe noce, w których wszystko nie mogło działać”. „To kolejne pole bitwy, które rozpoczyna się w niefortunnym stanie, i właśnie tam z niefortunnym, haniebnym początkiem Battlefield 4. Z własnego doświadczenia na Xbox Series X jest znacznie gorzej.

„Wiele z tej frustracji wynika z odłożenia piątkowych wieczorów na nową strzelankę DICE tylko po to, by spędzić całą noc w obliczu uporczywego błędu danych, który był, jak mówimy, uporczywy – przez całą noc nie można było wziąć udziału w jednym meczu All-Out Warfare To esencja nowego doświadczenia w grze Battlefield, a tylko klasyczne mecze i zasady Portalu zapewniały zabawę”.

READ  MercurySteam, twórca gry Metroid Dread, ogłosił swoją następną grę o nazwie kodowej „Project Iron”.