Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Batman 2 potwierdzony powrotem głównych nazw

Ordynans Wróci w sequelu, który, jak sobie wyobrażamy, nie zostanie wywołany Powrót Batmana.

Długo oczekiwana zapowiedź drugiego filmu o Batmanie została ogłoszona na wtorkowym CinemaCon przez Warner Bros., wraz z wiadomością o powrocie gwiazdy Roberta Pattinsona i reżysera Matta Reevesa.

Zapowiedziany Reeves (przez Limit): „Dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie dla Ordynans. Nie moglibyśmy tu dotrzeć bez wiary i entuzjazmu wszystkich waszych drużyn na całym świecie.

„Jestem podekscytowany, że wrócę na ten świat w następnym rozdziale”.

Warner Bros.

Sequel nie jest zaskoczeniem Ordynans Teraz zarobił ponad 750 milionów dolarów w światowych kasach i już przekroczył oczekiwania nadawcze Warner Bros. HBO maks. Serwis w USA w zeszłym tygodniu.

oryginalna historia dla Batman 2 Z nadejściem Odwieczni Marvela Barry Keoghan gwiazda w rozszerzona zasłona Jako kultowy złoczyńca w światach DC. (Nie ma tu spoilerów!)

Reeves wytwarza flow Program telewizyjny o pingwinach Colina Farrella To służyłoby jako wstęp i kontynuacja Ordynans Skupienie się na podziemiach Gotham City.

Batman, Colin Farrell jako Pingwin

Jonathan OleWarner Bros.

Na planie w szeregach Departamentu Policji Gotham City pracowała również transmisja strumieniowa drugorzędna, ale Został odłożony na półki przez wodzów stolicy przed zwolnieniem Ordynans.

Niedawno Reeves powiedział gospodarzowi Josh Horowitz szczęśliwy smutny zdezorientowany Notacja dźwiękowa. „Seria będzie trochę jak „Książę miasta”, gdzie będzie Pierwszy rok Ponieważ film jest z drugiego roku i chciałem, żeby to był debiut. Ale to nie będzie historia o Batmanie.

Wreszcie niektóre z tych pomysłów można złożyć Batman 2 Jeśli Reeves jest zainteresowany, aby to przemyśleć.

Ordynans Teraz pokazywany w kinach w USA i Wielkiej Brytanii. Standardowe filmy 4K Blu-ray, Blu-ray i DVD są Dostępne w przedsprzedaży teraz Przed wydaniem z 13 czerwca 2022 r.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io