Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Awaria Twittera: Elon Musk mówi, że „działa dla mnie”, ponieważ użytkownicy zgłaszają problemy ze stroną internetową |  Świergot

Awaria Twittera: Elon Musk mówi, że „działa dla mnie”, ponieważ użytkownicy zgłaszają problemy ze stroną internetową | Świergot

Użytkownicy Twittera zgłosili ogromną globalną awarię, z której wielu nie mogło uzyskać dostępu do witryny i jej funkcji przez wiele godzin.

Dla mnie downdetector.comktóra śledzi ruch w witrynie Witryna stała się niedostępna na krótko przed północą GMT (11:00 w czwartek EST, 19:00 w środę EST). Przerwy są najczęściej zgłaszane w witrynie, a nie w aplikacji .

W ciągu godziny strona zarejestrowała ponad 10 000 zgłoszeń użytkowników o problemach z dostępem do Twittera.

Internet Watcher z siedzibą w Londynie Blokady sieciowe „Twitter doświadcza międzynarodowych przerw w działaniu aplikacji mobilnej i jej funkcji, w tym powiadomień” – powiedział.

„Incydent nie ma nic wspólnego z ogólnokrajową awarią lub likwidacją internetu”.

Wielu użytkowników nadal mogło korzystać z platformy, podczas gdy innym wyświetlał się komunikat o błędzie: „Coś poszło nie tak, ale nie martw się – to nie twoja wina”.

Użytkownik z Irlandii zgłosił „Trudności z zalogowaniem się dziś wieczorem na Twitterze… Powinienem spać, ale teraz oglądam wiadomości o globalnym krachu Twittera”.

Elona Muska, Kto kupił Twittera za 44 miliardy dolarów w październiku.Odpowiedział użytkownikom, którzy zgłosili problemy, tweetując „Działa dla mnie”.

Kilka godzin później Musk napisał na Twitterze, że „wprowadzono duże zmiany w architekturze serwera zaplecza” i że „Twitter powinien działać szybciej”.

Obawy dotyczące dłuższych i bardziej regularnych przestojów wzrosły, gdy według niektórych szacunków Twitter zmniejszył liczbę pracowników o połowę z niewielkim wyprzedzeniem podczas kadencji Muska.

Około 50 procent z 7500 pracowników Twittera zostało zwolnionych W pierwszym tygodniu maski. W drugim tygodniu ok Czterech z pięciu z 5500 kontrahentów firmy zostało zwolnionych.

the Masowe zwolnienia Podobno pomieszane zespoły zajmujące się prawami człowieka, etyką uczenia maszynowego, organizacją, komunikacją i dostępnością.

W lipcu, przed utratą pracy, Twitter miał jedną z najdłuższych awarii od lata sieć społecznościowa jest niedostępna dla użytkowników w internecie i na urządzeniach mobilnych przez około godzinę.

READ  Ceny domów w Wielkiej Brytanii osiągnęły rekordowy poziom, ale w tym roku spodziewany jest spadek | Rynek mieszkaniowy

Na początku tego miesiąca Musk potwierdził, że tak Ustąp ze stanowiska dyrektora generalnego Po znalezieniu odpowiedniego następcy jako powód opóźnienia obiecanego odejścia podał finanse firmy.