Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Australijska modelka Victoria’s Secret ujawnia, że ​​jej nauczycielka została aresztowana na trzy lata za „rażące wykroczenie” wobec niej

Pani Malcolm wyrosła na modelkę z Victoria’s Secret. Zdjęcie/Bridget Malcolm

Nauczycielka muzyki w prestiżowej szkole dla dziewcząt w Australii Zachodniej została zawieszona na trzy lata za „zachowanie przypominające uwodzenie” w stosunku do uczennicy.

Modelka Victoria’s Secret ujawniła teraz, że była uczennicą, która była celem, po latach otrzymywania od nauczyciela niestosownych listów, które zostały uznane za „rażące wykroczenie” przez stanowy sąd administracyjny.

Bridget Malcolm była uczennicą Methodist Women’s College w Perth, kiedy jej nauczyciel muzyki, 53-letni Aurelio „Bobby” Gallo, „zaczął się z nią zaprzyjaźniać” w 2007 roku.

Ta przyjaźń obejmowała zdobycie jej numeru telefonu komórkowego, wysłanie jej zdjęć, poproszenie o wyjście na kolację, kupienie prezentu z okazji ukończenia szkoły i utrzymywanie kontaktu po ukończeniu szkoły, zgodnie z dokumentami sądowymi, z wykroczeniem trwającym przez trzy lata.

Teraz, po trzydziestce, Malcolm zaalarmował w zeszłym roku Zachodnioaustralijską Radę Rejestracji Nauczycieli, a sąd wydał orzeczenie w sierpniu.

W sobotni wieczór Malcolm opublikowała wzruszający film w mediach społecznościowych, w którym ujawniła, że ​​jest zamieszaną uczennicą, ponieważ decyzja została dopiero ogłoszona.

„Chciałam tylko powiedzieć moim towarzyszom, którzy przeżyli, że nie jesteś sam i że czeka cię przyszłość” – powiedziała swoim zwolennikom.

Bridget Malcolm opublikowała odważny film w mediach społecznościowych, składając raport władzom po latach niewłaściwego postępowania.  Zdjęcie/Bridget Malcolm
Bridget Malcolm opublikowała odważny film w mediach społecznościowych, składając raport władzom po latach niewłaściwego postępowania. Zdjęcie/Bridget Malcolm

Dokumenty sądowe stwierdzają, że Gallo „nie zachował granic zawodowych i nie angażował się w zachowania podobne do uwodzenia”, do czego przyznał się w postępowaniu sądowym.

Wszystko zaczęło się, gdy w lipcu 2007 roku nauczycielka muzyki wysłała Malcolmowi e-mail ze swojego konta osobistego z prośbą o podanie jej numeru telefonu komórkowego.

Stamtąd obaj wymieniają się e-mailami i w jednym liście podpisują „Kocham pana Gallo – przepraszam, mam na myśli pozdrowienia dla pana Gallo”, zgodnie z dokumentami sądowymi.

Kiedy Malcolm ukończył szkołę średnią pod koniec 2008 roku, jej nauczyciel podarował jej srebrny amulet Świętego Krzysztofa, mówiąc, że będzie to szczęśliwy amulet na jej podróż za granicę.

READ  Epidemia COVID-19 Omicron: 7927 nowych przypadków w społeczności, 27 zgonów, 12 na OIOM-ie

Gallo nadal kontaktował się z nią po szkole, co według sądu zawierało „osobiste i nieodpowiednie komentarze”, zgodnie z dokumentami sądowymi.

Wysłał również jego zdjęcia w pełni ubranego i poprosił ją o przesłanie zdjęć z jej podróży i odwiedzenie go po powrocie do Perth.

Sąd dowiedział się, że Gallo wysłał swoje zdjęcie w lutym 2009 roku, rok po tym, jak skończyła szkołę, i powiedział: „Pomyślałem, że może ci się spodobać zdjęcie, które mi je przypomni. Mam nadzieję, że ci się spodoba!!

Następnie spróbuj zabrać ją na kolację i wyślij e-mail: „Może będę miał szczęście, że cię zobaczę lub nawet zjem lepiej obiad. Ale nie powinienem mieć nadziei. Luuv (sic) zawsze”

Gallo zapytał ją również, dlaczego nie wysłała jej zdjęcia topless.

Według e-maila wysłanego w lutym, inna nauczycielka najwyraźniej „poszła powiedzieć mi, że rozmawiała z tobą przez godzinę i powiedziała mi o nagich zdjęciach, których najwyraźniej mi nie wysłałeś!!! Dlaczego nie mogę zapytać!”

Wstydliwy nauczyciel przyznał się do tego wszystkiego, ale zaprzeczył, że było to irytujące zachowanie – choć przyznał, że było to niewłaściwe.

Gallo powiedział, że działania były poza jego naturą i że tego żałuje.

Pani Malcolm wyrosła na modelkę z Victoria's Secret.  Zdjęcie/Bridget Malcolm
Pani Malcolm wyrosła na modelkę z Victoria’s Secret. Zdjęcie/Bridget Malcolm

Sąd stwierdził, że działania Gallo stanowiły „rażące wykroczenie” i że „nie nadawał się” do pełnienia funkcji nauczyciela.

„Jestem tym studentem”

W mediach społecznościowych do swoich setek tysięcy obserwujących Malcolm powiedział: „Dziś stało się powszechnie znane, że mój nauczyciel muzyki w liceum, pan Buddy Gallo, stracił licencję nauczyciela na trzy lata. Stracił ją za rażące wykroczenie przeciwko uczniowi, gdy był uczył dla nich i jestem tym uczniem.”

„Wciąż jestem w szoku, nadal jestem traktowany.

„Zdecydowanie miałem dzisiaj wiele uczuć w całym miejscu”.

Malcolm był pierwszą modelką ze stanu, która pojawiła się na międzynarodowym pokazie mody w 2015 roku.

READ  COVID-19, Coronavirus, Australia: Młoda kobieta umiera na wirusa w Sydney