Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ATP Cup: „Po prostu próbuję go chronić” – Stefanos Tsitsipas mówi, że single wycofują się z powodu problemu z łokciem

Stefanos Tsitsipas Wyjaśnił, że za decyzją o wycofaniu się z singlowego meczu Pucharu ATP krył się problem z łokciem Hubert Hurkacz.

Światowy numer cztery miał spotkać się ze swoim polskim przeciwnikiem dla Grecji w Sydney, ale został zastąpiony Arystoteles Thanos którzy przegrali 6-1, 6-2.

Finalista French Open 2021 wymagał w listopadzie operacji prawego łokcia i przyznał, że nie był „100%” w swoim meczu z Hurkaczem, więc zdecydował się wycofać.

Tenis

Najlepszy mecz, największa niespodzianka, największe rozczarowanie: Nagroda Tenisowa 2021

Wczoraj o 16:58

„Jestem naprawdę zadowolony, że po wielu latach cierpienia mogę znów czuć się normalnie” – powiedział na stronie internetowej ATP Cup. „Lęk był tym, czego się spodziewałem, ale nie jest poważny. Po prostu staram się go chronić ”

„Używałem niektórych mięśni, których wcześniej nie mogłem użyć i trochę mi zajmuje, aby wejść w rytm i osiągnąć pożądany poziom.

„Jeśli nie mogę grać w 100 procentach, nie ma powodu, żebym wychodził i grał”.

23-latek, mimo braku meczu singlowego, był partnerem Michael Pervolarakis W deblu pokonać Hurkacza i Jan Zełenski 6-4 5-7 10-8.

„Za tym było dużo myślenia i jest to trochę uciążliwe, ponieważ chcę jak najlepiej dla zespołu” – dodał.

Nie gram indywidualnie. Widzę to jako wysiłek zespołowy i bardzo bym sobie tego życzył [have gone] Tam dzisiaj na korcie grałem w swoim najlepszym tenisie, ale postanowiłem trochę się uspokoić, zaczynając od debla.

Mecz deblowy okazał się martwy Po Camille Majcherzak Zwycięstwo 6:1, 6-4 nad Pervolarakisem w meczu singlowym oznaczało zwycięstwo Polski 2:1.

Diego Schwartzman pokonać Gruzję Nikoloz Basilashvili 6-1 6-2 gdy Maximo Gonzalez i Andrea Molteni przeboleć Zura Tkemaladze i Saba Portsiladze 6-1 i 6-2, aby zapewnić zwycięstwo Argentynie 3:0.

Hiszpania również zakończyła po tym zwycięstwie 3:0 z Chile Roberto Bautista Agut przeboleć Christian Garen 6-0, 6-3, deble od Alejandro Davidovich Fokina i Pedro Martinez Wygrał z nimi mecz deblowy Marcelo Barrios Vera i Aleksandre Tabello 7-6 (3) 4-6 10-7.

READ  Super Rugby Pacific: Górale przegrywają z Mocą po niefortunnej porażce

Serbia pokonała Norwegię 2-1 dzięki Filip Krajinovic 6-2 7-5 wygrana Wiktor Durasowicz Mój mąż, Krajinovic, wygrał Nikola Kasic Powyżej Durasowicza i Droga Kacperowska. Pręt wygrał wcześniej Dusan Lajovic 6-3 7-5.

Australian Open

Czy Djokovic zagra w Australian Open? 22 pytania na sezon tenisowy 2022

Wczoraj o 09:53

Australian Open

Tsitsipas „zaczyna się od zera” po operacji i teraz jest „bezbolesny”

29.12.2021 o 10:51