Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aston Martin przeszedł od Jamesa Bonda do Rocket League

Aston Martin DB5 1963 – najsłynniejszy samochód Jamesa Bonda – przejść do Liga Rakietowa Od 29 lipca.

Dzięki umowie z MGM (i zakłada się, że producent samochodów też), gracze mogli zagrać w 1964 roku złoty palec Za 1100 kredytów w sklepie z przedmiotami w czwartek. Psyonix powiedział w komunikacie prasowym, że więcej pojazdów Jamesa Bonda będzie dostępnych jeszcze w tym roku. To wszystko ma być związane z Nie ma czasu na śmierć, najnowszy film o Bondzie, który pierwotnie miał mieć premierę w 2020 roku, ale był często opóźnione z pandemii COVID-19. Film, ostatni film o Bondzie Daniela Craiga, ukaże się 30 września.

w Liga RakietowaAston Martin DB5 używa Octane score box. Nie jest wyposażony w wyskakujący karabin maszynowy, obrotową tablicę rejestracyjną, osłonę kulową tylnej szyby ani siedzenie do katapultowania. Ale ma moc rakietową i jeździ z nutą prawdziwego silnika sygnowanego DB5.

Samochód jest częścią pakietu, który obejmuje koła Aston Martin DB5 firmy 007, chociaż może być wyposażony tylko w ten samochód. Kupujący otrzymują również naklejkę Reel Life.

Liga Rakietowa Ostatni raz przejechałem z Hollywood w czerwcu z Szybcy i Wściekli 3 Pakiet samochodów, każdy zawierał również plakat Reel Life.

READ  Plany na szósty sezon Warzone są w toku, „kilkuletnie” wsparcie zbliża się