Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ash: Anglia używa siekiery z czterema zmianami w Boxing Day Test, ponieważ nazwa Australii po raz pierwszy jest niespodzianką

Rory Burns przeszedł dwa trudne testy i został usunięty.

Bradley Canaris / Getty Images

Rory Burns przeszedł dwa trudne testy i został usunięty.

Główny trener reprezentacji Anglii i samotny selekcjoner Chris Silverwood odciął dużą część drużyny podróżującej przed testem Boxing Day, pozostawiając Rory’ego Burnsa, Ole Popa, Stewarta Broada i Chrisa Wakesa z poobijanej drużyny w Adelajdzie.

Zach Crowley wejdzie, by otworzyć pałkę, Jonny Bairstow wróci do środkowego rzędu (chociaż Joss Butler zachował rękawice), tempo Marka Wooda jest sprawdzane, a lewy sprinter Jack Leach dostaje drugą szansę po trafieniu w Brisbane.

Przy 2-0 w serii od Anglii zawsze oczekiwano, że dokona dużych zmian w MCG, po dwóch rozczarowujących występach na początku serii. Ich przywódca Joe Root wyraził swoje niezadowolenie po klęsce Adelajdy.

Włączenie Wooda dałoby Anglii prawdziwą przewagę prędkości na decku MCG, gdzie była imponująca wcześniej – w pierwszym ODI po serii Ashes 2017-18 David Warner odbił się i ścigał w czołówce australijskich rankingów, aby nadać ton zwycięstwom serii.

Czytaj więcej:
* Ashes: Anglia stara się uniknąć kolejnego żenującego rekordu testu Boxing Day przeciwko Australii
* Ash: Josh Hazelwood wciąż jest na lodzie dla Australii, ale Cameron Greene czuje się dobrze
* Australia miażdży Anglię 275 biegami, aby wygrać drugi test Ashes

Wszyscy członkowie reprezentacji reprezentacji Anglii zwracali należytą uwagę na sposób, w jaki najlepsi australijscy gracze przez cały czas mądrze opuszczali piłkę. W szczególności Root w tym tygodniu starał się być drobiazgowy w lokalizacji swoich pni, po rozważeniu dwóch „złych strzałów”, które miały zostać wyeliminowane w rundach jeden po drugim przez odbicie Camerona Greena.

„Widzisz ludzi takich jak Steve Smith i Marnus Labuchagin, są bardzo dobrzy w odejściu na długi czas” – powiedział Root. „To może być trudne za sześć tygodni w takich warunkach, ale jedną z rzeczy, które możesz zrobić, jest zrozumienie, gdzie znajduje się twój tors i upewnienie się, że nie grasz piłkami, których nie zdobyłby bez powodu.

READ  Schwartzman ucieka ze strachu, Muguruza wysyła paczki do Indian Wells
Stewart Broad został zdyskwalifikowany z Team England za trzeci test.

Ryan Percy / Getty Images

Stewart Broad został zdyskwalifikowany z Team England za trzeci test.

„Dla mnie chodziło o próbę dobrego zarządzania tym obszarem, czuję, że mam nad nim kontrolę, niezależnie od tego, czy ludzie są daleko od pomarszczonych, ciasnych bali, kiedy się porusza, czy nie, więc kiedy tam wchodzę, czuję jak sobie z tym poradzę. Cóż, to jest coś, o co mniej się martwię.

„Zagrałem dwa słabe strzały dla [Green]. Jedyne, co wnosi do stołu, to ten dodatkowy skok i niebezpieczeństwo, na jakie może sobie pozwolić w tych okolicznościach, że nie robi tak dużo, jak w Anglii. Czujesz, że możesz częściej grać piłkami. I w końcu zostajesz wciągnięty w zagranie niepotrzebnego ujęcia”.

Tymczasem melonik Scott Polska zadebiutuje u siebie, potwierdził Pat Cummins, a sam kapitan wróci do składu po opuszczeniu testu na Adelaide jako bliski kontakt z COVID-19.

W ciągu ostatnich czterech sezonów, odkąd załoga naziemna MCG zaczęła pracować nad ulepszeniem talii po konającym meczu testowym Ashes w 2017 roku, Boland był bliski gry. W sześciu meczach MCG zebrał 42 bramki o 14.35, trafiając wszystkie 35 piłek dla swojego stanu.

To doświadczenie MCG i ostrożność co do kondycji Jhye Richardsona, 32-letni Boland zdobył miejsce w XI w Australii, co czyni go drugim testowym krykiecistą dla Aborygenów po Jasonie Gillespie.

Richardson i Michael Nesser wycofali się z drużyny po ich zmaganiach z różową piłką w Adelajdzie, ponieważ Australia nie ryzykowała kondycji swoich zawodników – Josh Hazlewood powróci najwcześniej z bocznym obciążeniem do czwartego testu w Sydney.

„Jestem bardzo podekscytowany, że Scotty, gracz z najwyższej półki, zadebiutuje tutaj u siebie” – powiedział Cummins. „Jhye i Nes zatrzymali się trochę po Adelajdzie, więc podjęliśmy decyzję o sprowadzeniu Scotty’ego. To luksus, że ktoś taki jak on chce iść. Jest nowy i był konsekwentny przez długi czas”.

READ  Legenda Białej Paproci, Amy Satterthwaite, powinna móc wyjść na własnych warunkach

W uroczystym momencie dla różnorodności australijskiego krykieta Boland z plemienia Gulidjan w regionie Colac pójdzie w ślady Gillespiego. Moje ciotki Faith Thomas i Ash Gardner grały w krykieta testowego dla kobiecej drużyny.

Cummins powiedział, że Richardson miał lekkie pęknięcie w nodze i wycofał się po zagraniu w kręgle podczas głównej sesji treningowej zespołu w Wigilię. Po przejściu 5-42 do ukończenia testu Adelaide, Richardson zostanie teraz uratowany dla Sydney i Hobart.