Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Arsenal zgadza się na ofertę za reprezentanta Polski Jakuba Kuyora

Arsenal zgodził się na Rozdać O wartości ponad 20 mln euro dla polskiego obrońcy reprezentacji Jakoba Kuiwera, 90 minut mogę potwierdzić.

22-latek jest w obecnym klubie Spezia od lata 2021 roku, po tym jak przeniósł się do Włoch z Żyliny.

Kyewor wystąpił dla Polski na ostatnich mistrzostwach świata w Katarze i wystąpił w czterech meczach, po raz pierwszy od 1986 roku awansując do fazy pucharowej turnieju.

Źródła potwierdziły 90 minut Jego kariera w Serie A dobiega końca, a lider Premier League Arsenal jest bliski sfinalizowania transakcji wartej ponad 20 milionów euro. Badania lekarskie mają zakończyć się pod koniec tego tygodnia.

Teraz posłuchaj jak Scotta Saundersa zastępy niebieskie Graem Bailey I Toby’ego Cudwortha W najnowszym odcinku Talking Transfers. W programie tego tygodnia są Jude Bellingham, Harry Kane, Declan Rice, Hakim Ziyech, Leandro Trossard, Pedro Borrow, Mykhailo Modric i nie tylko!

Jeśli nie widzisz tego elementu do osadzenia, kliknij tutaj Aby posłuchać podcastu!

Oczekuje się, że wysoko oceniany Kiwior podpisze długoterminowy kontrakt na Emirates Stadium i zwiększy możliwości Mikela Artety jako środkowego obrońcy. William Saliba i Gabriel byli regularnymi starterami Hiszpana, a Ben White przeszedł na nieznaną mu rolę prawego obrońcy przez większą część sezonu 2022/23.

Arsenal sfinalizował również umowę dotyczącą Leandro Trossarda z Brighton & Hove Albion na warunkach. Zgoda Natychmiastowym przelewem w czwartek.

90 minut 28-letni Belg rozumie Arsenał 27 milionów funtów, cena wywoławcza ustalona przez Brighton musi zostać spełniona, jeśli umowa ma zostać zawarta.

READ  Polska musi codziennie płacić karę w wysokości 580 000 dolarów za kontrowersyjną kopalnię węgla