Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Arnold Schwarzenegger jeździ na rowerze przed powrotem do domu… ​​dzień po wypadku z wieloma pojazdami

Arnold Schwarzenegger wybiera się na przejażdżkę rowerem z przyjacielem przed powrotem do domu w Santa Monica… zaledwie dzień po wypadku z udziałem wielu pojazdów


Arnold Schwarzenegger wybrał się na przejażdżkę rowerem z przyjacielem w Santa Monica w sobotnie popołudnie.

74-letni aktor, który został politykiem, cieszył się przyjemną kalifornijską pogodą, zanim udał się na siłownię ze swoim przyjacielem i pojechał do domu ogromnym Hummerem.

Wyjazd byłego polityka ma miejsce zaledwie dzień po tym, jak brał udział w wypadku z udziałem wielu pojazdów podczas jazdy swoim SUV-em GMC Yukon, raniąc jedną kobietę.

Niewzruszony: Arnold Schwarzenegger wybrał się na przejażdżkę rowerem z przyjacielem w Santa Monica w sobotnie popołudnie po wypadku samochodowym poprzedniego dnia.

Schwarzenegger zachował to swobodnie w czarnym T-shircie, który nosił pod brązową skórzaną kurtką podczas jazdy na rowerze.

Gwiazda Terminatora miała również na sobie zestaw obcisłych czarnych spodni i pasującą parę butów.

Aktor Predator nosi stylowe okulary przeciwsłoneczne w stylu lotniczym, gdy przemierza miejskie autostrady.

Arnold podobno brał udział w wypadku samochodowym na Sunset Boulevard o godzinie 17:00, kiedy jego SUV zderzył się z Toyotą Prius.

Wygodne ubranie: Schwarzenegger trzymał to swobodnie w czarnym T-shircie, który nosi pod brązową skórzaną kurtką podczas jazdy na rowerze.

Wygodne ubranie: Schwarzenegger trzymał to swobodnie w czarnym T-shircie, który nosi pod brązową skórzaną kurtką podczas jazdy na rowerze.

Powrót w siodle: wykonawca był również widziany, jak jechał do domu ogromnym Hummerem po jego przejażdżce

Powrót w siodle: wykonawca był również widziany, jak po przejażdżce wracał do domu ogromnym Hummerem

TMZ zauważył, że samochód aktora zaczął się toczyć i ostatecznie wjechał na dach rozbitego hatchbacka.

Jego samochód pobiegł dalej i zderzył się z pobliskim Porsche Taycan.

Poduszki powietrzne zostały również zastosowane w samochodzie Schwarzeneggera w odpowiedzi na uderzenie kolizji.

Kobieta, która prowadziła Priusa, została przewieziona karetką do lokalnego szpitala po tym, jak zaczęła krwawić z głowy.

Aktor nie doznał obrażeń po wypadku, a źródło powiedziało mediom, że martwił się o ofiarę wypadku i chciał na własne oczy zobaczyć, że całkowicie wyzdrowiała.

Źródła organów ścigania powiedziały TMZ, że uważają, że Schwarzenegger jest odpowiedzialny za wypadek.

Priorytety: Aktor nie odniósł obrażeń po wypadku, a źródło powiedziało mediom, że martwił się o ofiarę wypadku i chciał się upewnić, że całkowicie wyzdrowiała;  Widziano go na początku tego miesiąca

Priorytety: Aktor nie odniósł obrażeń po wypadku, a źródło powiedziało mediom, że martwił się o ofiarę wypadku i chciał się upewnić, że całkowicie wyzdrowiała; Widziano go na początku tego miesiąca

Wspomnieli też, że próbował skręcić w lewo, kiedy nie powinien.

Aktor podobno nie otrzymał mandatu od policjantów po wypadku, a alkohol nie był uważany za czynnik wypadku.

Schwarzenegger pozostał na miejscu i współpracował z policjantami w celu ustalenia przyczyny zdarzenia.

Czynnik decydujący: funkcjonariusze organów ścigania powiedzieli TMZ, że Schwarzenegger próbował skręcić w lewo, kiedy nie powinien;  Widziany w 2021

Czynnik decydujący: funkcjonariusze organów ścigania powiedzieli TMZ, że Schwarzenegger próbował skręcić w lewo, kiedy nie powinien; Widziany w 2021

Reklamy