Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple zapowiada nową generację słuchawek AirPods i iPhone’a 13 o pojemności 1 TB we wrześniu – Raporty

Podczas gdy AirPods Pro i AirPods Max zostały wydane, standardowy model wkładek dousznych Apple nie przeszedł odpowiedniej aktualizacji od czasu wydania AirPods 2 w marcu 2019 roku.

AirPods 3 mają wejść do produkcji w sierpniu, Według Nikkei Asia, co oznacza, że ​​zostanie on ogłoszony podczas typowego wydarzenia flagowego giganta technologicznego we wrześniu i zostanie wydany w tym samym czasie lub wkrótce po tym wydarzeniu.

Raport twierdzi również, że wszystkie nowe modele iPhone’a będą oferować 5G, w tym budżetowy SE, podczas gdy rzekomo słabszy model Mini zostanie złomowany w przyszłym roku.

„Oprócz zmiany oferty iPhone’a, Apple przygotowuje również zaktualizowane wersje innych produktów, które zostaną wydane w drugiej połowie 2021 r., mając nadzieję na wykorzystanie oczekiwanego ożywienia gospodarczego po pandemii koronawirusa” – donoszą Lauly Li i Cheng Ting-fang. do Nikkei Asia.

Należą do nich MacBook Pro i nowa wersja AirPods, popularnych bezprzewodowych słuchawek firmy, których produkcja rozpocznie się w przyszłym miesiącu.

Raport dotyczący iPhone’a 13 1 TB pochodzi od analityków Wedbush, przez 9to5Mac, który utworzyła poprzez monitorowanie łańcuchów dostaw, co również wskazuje, że Lidar pojawi się we wszystkich modelach iPhone’a 13, a nie tylko Pro i Pro Max.

Od dawna mówi się o innych aktualizacjach następnej partii iPhone’ów, w tym: Częstotliwość odświeżania 120 Hz, zawsze na ekranieSzybszy chip A15 Bionic i ulepszony aparat, jak zwykle – następna kamera może zawierać funkcje astrofotografii do uchwycenia nocnego nieba.

Apple nie komentuje plotek o takich doniesieniach.

READ  LG C1 i G1 OLED właśnie stały się lepsze w grach dzięki Dolby Vision 120 Hz