Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple uzupełnia zapasy odnowionego iPhone’a 12 Pro już od 759 USD

Apple uzupełnia dziś swoje zapasy Certyfikowane odnowione modele iPhone’a 12 Pro w USA po raz pierwszy od początku kwietnia. Do wyboru są różne pojemności i opcje kolorystyczne, a ceny zaczynają się od 759 USD.


Odnowiony sklep Apple Online Store ma obecnie odnowione modele iPhone’a 12 Pro dostępne w pamięciach 128 GB, 256 GB i 512 GB, w kolorach złotym, srebrnym, grafitowym i pacyficznym niebieskim. Zamówienia złożone dzisiaj są szacowane na dostawę na początku przyszłego tygodnia, a odbiór w sklepie jest również dostępny w wybranych lokalizacjach Apple Store.

Kiedy iPhone 12 Pro został po raz pierwszy wydany w październiku 2020 r., cena zaczynała się od 999 USD, co oznacza, że ​​​​cena odnowiona jest o około 15% taniej. Apple przestał sprzedawać nowy iPhone 12 Pro, gdy iPhone 13 Pro został wydany w zeszłym roku.

Wszystkie odnowione modele iPhone’a 12 Pro są odblokowane i nie zawierają karty SIM. Wszystkie odnowione iPhone’y są dostarczane z nową baterią, nową powłoką zewnętrzną, nowym białym pudełkiem, które zawiera wszystkie podręczniki i kabel USB-C do Lightning. Wszystkie odnowione iPhone’y są objęte standardową roczną gwarancją Apple i są objęte rozszerzoną ochroną AppleCare+.

Apple twierdzi, że odnowione iPhone’y zostały skrupulatnie przetestowane i wyczyszczone i naszym zdaniem są praktycznie nie do odróżnienia od zupełnie nowych iPhone’ów. Jedyną zauważalną różnicą w przypadku certyfikowanego odnowionego iPhone’a jest to, że jest on dostarczany w prostym pudełku.

Najważniejsze nowe funkcje iPhone’a 12 Pro w porównaniu do iPhone’a 11 Pro to nowa konstrukcja z płaskimi krawędziami, chip A14 Bionic, obsługa 5G, MagSafe, zwiększona trwałość dzięki przedniej osłonie Ceramic Shield, skaner LiDAR i ulepszenia aparatu.

Apple jeszcze nie rozpoczęło sprzedaży certyfikowanych odnowionych modeli iPhone’a 12 Pro Max w swoim amerykańskim sklepie.