Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple pokazuje rozszerzoną rzeczywistość, gogle VR na pokładzie firmy, mówi raport

Zarząd Apple’a niedawno zapoznał się z zestawem słuchawkowym do rzeczywistości mieszanej, Bloomberg zgłoszony w czwartek. Rada dyrektorów firmy, która spotyka się co najmniej cztery razy w roku, otrzymała prezentację zestawu słuchawkowego podczas zeszłotygodniowego spotkania, według Bloomberga, powołując się na „osób zaznajomionych z tą sprawą”.

Osoby zaznajomione z pracą powiedziały Bloombergowi, że Apple przyspieszyło również rozwój swojego wirtualnego systemu operacyjnego, który będzie działał na zestawie słuchawkowym.

Mówi się, że zestaw słuchawkowy łączy elementy rzeczywistości rozszerzonej i rzeczywistości wirtualnej. Zestaw słuchawkowy będzie pierwszym nowym produktem Apple od czasu Apple Watch w 2015 roku.

Apple zaplanowało Aby ujawnić mówcę do końca tego roku lub gdzieś w przyszłym roku. Ludzie mogą być w stanie zdobyć zestaw słuchawkowy do 2023 roku. Analityk Ming-Chi Kuo podobno przewidział, że Apple”Celem jest zastąpienie iPhone’a‌ AR w ciągu 10 lat. ”

ostatni rok, Kolejny raport Bloomberga Zasugerował wewnętrzne spory dotyczące planów AR i VR firmy Apple. W raporcie stwierdzono, że Apple może realizować strategię fragmentaryczną, co oznacza, że ​​najpierw opracuje zestaw słuchawkowy VR, a inteligentne szkło AR pojawi się później.

Apple nie odpowiedział od razu na prośbę CNET o komentarz.


Teraz graj:
Patrz na to:

Apple zabił ostatniego iPoda


6:43

READ  Nowa i niesamowita funkcja Gmaila pozwala wyłączyć powiadomienia telefoniczne z pulpitu!