Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple może wydać MacBooka Pro M1X wcześniej niż myśleliśmy

Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że Apple wypuści dwa nowe urządzenia MacBook Pro modele, które mają być budowane z najmocniejszymi M1X (lub M2). Chociaż nie widzieliśmy niczego, co ujawnił Konferencja WWDC 2021 7 czerwca nowe informacje sugerują, że być może nie będziemy musieli dłużej czekać, aby zobaczyć, nad czym pracuje Apple.

przecieki Przynajmniej jeden z nowych modeli MacBooka Pro ma pojawić się w 31. tygodniu, chociaż nie wspomniano, który z nich może pojawić się wcześniej.

Apple nigdy nie odbiega zbyt daleko od trzeciego kwartału

Nie MacBook Pro 14 cali A MacBook Pro 16 cali Oczekuje się, że pojawią się formularze Mały wyświetlacz LEDNowy styl iPad Pro 12,9 cala 2021 który otrzymał leczenie M1 na początku tego roku. Wcześniej informowano, że komponenty ekranu głównego nie będą wysyłane do fabryk Apple Do III kwartału 2021 r.Nie spodziewaliśmy się więc, że żaden z nowych modeli trafi na półki sklepowe dopiero pod koniec 2022 roku.

LeaksApplePro stwierdza również, że wspomniane oczekiwane daty mogą ulec zmianie z powodu ciągłych opóźnień w produkcji podstawowych komponentów, takich jak małe wyświetlacze LED i Globalny niedobór krzemu, Ale WCCFTech W swoim raporcie wskazuje, że nie mają najlepszych osiągnięć, jeśli chodzi o dokładność z wyciekającymi informacjami, więc traktuj to z przymrużeniem oka.