Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple AirPods Pro (2. generacja): cena, data premiery i sposób zamawiania w przedsprzedaży

Wydarzenie „Far Out” firmy Apple w środę wprowadziło szereg urządzeń do obecnej gamy produktów Apple, w tym iPhone 14a Trwały zegarek AppleA Zaktualizowana wersja AirPods Pro. AirPods Pro drugiej generacji zadebiutuje 23 września za 249,99 USD aJuż dostępne w przedsprzedaży. Apple będzie nadal sprzedawać słuchawki AirPods klasy podstawowej w oryginalnej cenie 179 USD; Wydaje się jednak, że Apple zaprzestało produkcji oryginalnych AirPods Pro wraz z wydaniem modelu drugiej generacji.

Niewiele zmieniło się pod względem estetycznym od poprzedniej iteracji AirPods Pro, a nowy model ma tę samą perłowo-białą obudowę, co oryginalny model z 2019 roku. Słuchawki z redukcją szumów również zachowują kanał Etui ładujące kompatybilne z MagSafe wprowadzone przez Apple w zeszłym roku. Ale Apple wprowadził kilka interesujących zmian w sprzęcie, które sprawiają, że AirPods Pro drugiej generacji są najbardziej imponującymi słuchawkami dousznymi firmy.

Począwszy od żywotności baterii, Apple twierdzi, że nowe AirPods Pro mogą obsługiwać do sześciu godzin ciągłego odtwarzania z włączoną eliminacją szumów lub dodatkowe 30 z dostarczonym etui ładującym. Model 2022 zawiera również zaktualizowany układ H2, pozwalający na ulepszony adaptacyjny tryb przezroczystości, lepszą eliminację szumów i suwaki na trzpieniach do sterowania odtwarzaniem. Zarówno wkładki douszne, jak i nowe etui ładujące Find My-Ready firmy Apple są również wyposażone we wbudowane głośniki, które informują, gdzie się znajdują, jeśli je zgubiłeś.

Nie mieliśmy okazji, aby w pełni wykorzystać nowe AirPods Pro firmy Apple, ale Tutaj możesz sprawdzić nasze pierwsze praktyczne wrażenia z nowych wkładek dousznych.

Jak zamówić w przedsprzedaży AirPods Pro 2. generacji

AirPods Pro drugiej generacji są już dostępne w przedsprzedaży za 249,99 USD. Oryginalne AirPods Pro zostały wycenione na 249 USD w momencie premiery, ale teraz zostały zastąpione ich odpowiednikami drugiej generacji na stronie Apple. Jednak inni sprzedawcy nadal sprzedają poprzedni model za 179,99 USD, w tym AmazonkaA WalmartA najlepsza oferta.

READ  Gwiazda Ex-Line of Duty ujawnia, że ​​wciąż są oskarżani o bycie H.

Jeśli myślisz o uaktualnieniu do nowych AirPods Pro przed oficjalną premierą 23 września, możesz Zamów w przedsprzedaży bezpośrednio od Apple Od razu. W tej chwili Apple jest jedynym sprzedawcą, który chce otworzyć zamówienia w przedsprzedaży na nową parę wkładek dousznych, ale zaktualizujemy ten post, jeśli Amazon, Best Buy lub jakikolwiek inny sprzedawca zacznie oferować wkładki douszne przed datą premiery.


AirPods Pro (2. generacji)

Najnowsze AirPods Pro firmy Apple mają model ostatniej generacji, ale zawierają elementy sterujące przewijaniem i nowy układ H2, który pozwala na lepszą eliminację szumów. Jest również wyposażony w nowe wodoodporne etui ładujące i obsługuje potężną sieć Apple Find My.


Związane z: