Anthony zdobywa najlepsze 33 punkty w sezonie, przewyższając Jazz Magic

Orlando, Floryda (AP) Cole Anthony strzelił w czwartej kwarcie 10 z 33 punktów w swoim rekordowym sezonie w czwartej kwarcie i wyrównał mecz 24-11, co pozwoliło Orlando Magic Rally wyprzedzić Utah Jazz 107-100 w niedzielę wieczorem.

Spóźniony aż o 13 punktów w trzeciej kwarcie i niski poziom 89-81 na osiem minut przed końcem, Anthony rozgrzał się i otrzymał mnóstwo pomocy od RJ Hamptona i Wendella Cartera Jr. Magic zakończył serię przegranych dwóch meczów. Orlando również odciął się od pięciu meczów przeciwko Jazzowi, cofając się o trzy sezony.

„Drużyna właśnie się pojawiła i naprawdę walczyła dziś wieczorem” – powiedział Anthony, który pokonał swój najlepszy występ w poprzednim sezonie z 32 punktami i zdobył 24 z 33 punktów w drugiej połowie. „Po prostu wielkie okrzyki dla zespołu, ponieważ to było dobre (wygrana) przeciwko naprawdę dobremu zespołowi”.

Carter zdobył 22 punkty i 15 zbiórek. Hampton zdobył wszystkie osiem punktów w czwartej kwarcie. Hampton postawił 3 punkty w 21 sekund, aby wygrać z Orlando 105-100 i wygrać.

„To była zepsuta gra, piłka potykała się w każdym miejscu i ostatecznie zabrali ją do (Hampton)” – powiedział trener Magic, Jamal Mosley. „Z pewnością podszedł do strzału. Mając gotowość do zrobienia tego zdjęcia, był ogromny. „

Donovan Mitchell zdobył 21 punktów, a Rudy Gobert dodał 21 punktów i 15 zbiórek dla Jazza, który przegrał po raz drugi w takie noce. Royce O’Neill zdobył 14 punktów i miał siedem zbiórek.

Opóźniając 28-15 po ćwiartce i 15 punktach na sekundę, Utah zdominowało grę z przewagą 70-47 nad drugą i trzecią kwartą. Jednak Utah miał wynik 32-15 w ostatnim okresie i zakończył tylko 8 z 42 z zakresu 3 punktów.

„Gdyby istniała opowieść, że robimy złe zdjęcia, nie zgodziłbym się z tym” – powiedział trener jazzu Quinn Snyder. „Przechwytywania, to jest to, czego nam brakuje. To jest miejsce, w którym byliśmy najlepsi i masz nadzieję, że z czasem te rzeczy same się poprawią.

READ  Bundesliga: mistrz Niemiec Bayern Monachium młot Gladbach po porażce w Lipsku | Sporty Niemiecka piłka nożna i najważniejsze wiadomości sportowe ze świata | DW

Anthony oddał 13 z 20 rzutów i 5 z 10 rzutów za trzy dla Magica, który wygrał swoje pierwsze zwycięstwo u siebie w pięciu meczach w tym sezonie.

Utah grał niecałe 24 godziny po przegranej 118-115 w Miami. Jazz musieli włożyć dużo energii w tę grę, awansując o 19 w ciągu ostatnich pięciu minut i przegrywając dopiero po tym, jak Mitchell nie trafił w punkt wyrównujący.

Utah chybił 18 z pierwszych 20 rzutów za 3 punkty i wpadł na wczesny 15-punktowy dołek. Wciąż roiło się, by wyrwać prowadzenie 52-50 w połowie pierwszej połowy.

Dwie noce po zdobyciu dziewięciu strat w czwartej kwarcie w przegranej z San Antonio, magia ostatniego okresu rozkwitła, gdy Mosley odniósł swoje pierwsze zwycięstwo u siebie.

„Rozmawialiśmy o tym, że tutaj wyciąga się wnioski” – powiedział Mosley. „Ostatni mecz, który widzieliśmy w tłumie i nie daliśmy sobie szansy. Podczas wiecu rozmawialiśmy, że byliśmy tu wcześniej i chodziło o to, jak zareagowaliśmy. Jestem bardzo dumny z tych ludzi za ich odpowiedź. „

Dla braciszka

Zatapiając potrójny wskaźnik, Hampton odwrócił się i spojrzał na tłum. „Właściwie patrzyłem na mojego młodszego brata[Ryan]” – powiedział Hampton. „To zabawne, bo mówi, że nie robię wystarczająco dużo 3 sekund. ”

Poradnik

Jazz: Utah nie trafił w pięć pierwszych rzutów za 3 punkty i nie trafił 15 z pierwszych 16. . 34-letni Utah, wypoczęty obrońcą punktowym Mike’a Conley’a drugiej nocy w meczu z rzędu. Conley zdobył 18 punktów i siedem asyst w ciągu 32 minut poprzedniego wieczoru w Miami. „Czujemy się zdrowi, a on grał jeden do drugiego, grał kilka minut dłużej niż zwykle, więc byliśmy tego świadomi” – powiedział Snyder. Chcemy mieć pewność, że jest w najlepszej formie, kiedy ma to znaczenie. ”

Magic: Orlando oddał pierwsze sześć strzałów, z czego trzy to trzy. . Anthony był spóźniony w raporcie o kontuzji z powodu infekcji kostki, ale zaczęło się jak zwykle. W ostatnich sześciu meczach zdobył średnio 21,3 punktu, 7,2 zbiórki i 5,3 asysty. . Mo Bamba dodał cztery bloki.

READ  Formuła 1: Lewis Hamilton i George Russell rozbijają się kwalifikacjami do Grand Prix Austrii