Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Annie Wershing, gra The Last of Us i 24-letnia aktorka, zmarła w wieku 45 lat

Uznana aktorka Annie Wershing zmarła w wieku 45 lat po długiej walce z rakiem.

Jak wspomniałem ostateczna dataU Wersching zdiagnozowano raka w 2020 roku, ale kontynuowała karierę aktorską, występując zarówno w Star Trek: Picard, jak i The Rookie .

Wersching jest najbardziej znana z ról Renee Walker w The 24 Show, a także Leslie Dean w Marvel’s Runaways. Znana jest również z przełomowego występu jako Tess Servopoulos w The Last of Us z 2013 roku.

Neil Druckmann, współtwórca The Last of Us, Opublikowane na Twitterze Mówi: „Odkryłem, że moja droga przyjaciółka, Annie Wershing, zmarła. Właśnie straciliśmy piękną artystkę i człowieka. Moje serce jest złamane. Myślami jestem z jej bliskimi”. Zamieścił również link do pliku GoFundMe przygotowany dla swojej rodziny.

Wersching pozostawiła męża, aktora Stephena Volla, i troje dzieci: Freddiego, Ozziego i Archiego. Jej mąż wydał również następujące oświadczenie dotyczące jej przedwczesnej śmierci: „W duszy tej rodziny jest dziś przepastna dziura. Ale zostawiła nam narzędzia, aby ją wypełnić. W najdrobniejszym momencie była zdumiona. Nie potrzebowała muzyki tańczyć. Nauczyła nas, żeby nie czekać, aż przygoda cię znajdzie. Idź, znajdź ją. Jest wszędzie”.

Matthew Adler jest autorem artykułów branżowych, artykułów, przewodników, wiadomości, zapowiedzi i recenzji dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @ćwierkać I patrz, jak płynie skurcz.

READ  Gwiazda 365 dni Michele Morrone obejmuje Jacqueline Fernandez w Mud Mud Ke pierwsze spojrzenie: „Tu robi się gorąco”