Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Annapurna przedstawia nowe gry twórców Katamari, Kentucky Route Zero i nie tylko

Annapurna Interactive Showcase 2022 ma nieco inne podejście niż format letniego pokazu wydawcy gier wideo. Zamiast gasić węże strażackie z przyczep, ryczących bębnów i filmów z rozgrywki, Annapurna nieco spowolniła, wykonując wszystkie powyższe czynności, jednocześnie poświęcając trochę czasu na chwalenie się ludźmi, którzy tworzą jedne z najlepszych gier niezależnych w branży.

Oto najważniejsze atrakcje tegorocznych targów.

Zalotnicy są spragnieni

Zalotnicy są spragnieni Z Outerloop Games, miłośniczki deskorolki, południowoazjatyckiej kobiety o imieniu Gala, która po zostawieniu paczki złamanych serc musi teraz pojedynkować się z właścicielami tych serc, próbując, ale nieskutecznie, spełnić oczekiwania rodziców. Mamy pierwszy dogłębny wgląd w rozgrywkę, podkreślając wszystkie sposoby, w jakie będziesz walczyć z Galą, gotować i dążyć do miłości własnej. Zalotnicy są spragnieni Na Game Pass, Xbox, PlayStation i Nintendo Switch w 2023 roku.

za późno

za późno Z suszona śliwka Indywidualny programista Joel MacDonald prawie. Ta tajemnicza gra narracyjna jest grą sugestywną Poszedł do domu Ma graczy badających życie kobiety poprzez jej wspomnienia i jak zmienia się historia tych wspomnień, gdy patrzy się na rzeczy z innej perspektywy. za późno Premiera 4 sierpnia na Nintendo Switch, Steam i iOS.

komputer rysunkowy

Cardboard Computer, trzyosobowy zespół programistów z Chicago, poświęcił chwilę, aby porozmawiać o tym, jak zespół się połączył, o procesie twórczym i o tym, jak udało im się stworzyć Narracyjne arcydzieło Kentucky Road Zero. Zespół podzielił się również, że pracuje nad nową grą, która ma być żywsza, zabawniejsza i szybsza niż KRZ.

Gwiazda nagrody

Gwiazda nagrody Łączy spokojne rolnictwo i budowanie bazy z mechami walczącymi ze złym tyłkiem. Nowy tytuł ucznia Dinogod (który ma Najczęściej komentowane logo widziałem od programisty jakiś czas temu), Gwiazda nagrodyJuż wkrótce na Xbox, Game Pass, PlayStation i Steam.

sowa przędza

Yarn Owl’s — dwuosobowa drużyna rozsiana po Teksasie i Georgii — historia zaczyna się od tego, że ojciec Fabiana Willisa wręcza mu kopię The Legend of Zelda: Link do przeszłości Krótko przed śmiercią. Kiedy Willis w końcu wygrywa grę, gdy dorośnie, postanawia, że ​​chce odtworzyć to doświadczenie dla innych. Po powolnym nauczeniu się narzędzi do tworzenia gier, połączył siły z Chrisem Hoffmanem i wspólnie pracowali nad stworzeniem pierwszej gry inspirowanej tą grą. Odniesienie do przeszłości. Wspaniale jest widzieć normalnych ludzi, którzy mają niewielkie lub żadne formalne doświadczenie w grach wideo. Historia Yarn Owl jest inspirująca i wspaniale, że Annapurna Interactive postanowiła ją podkreślić.

Zewnętrzna preria

Mobius Digital, Maker Zewnętrzna preria, ma reklamę do zaprezentowania. tak, Zewnętrzna preria Wciąż pojawia się na Switchu, ale z powodu trudności technicznych pojawia się i zawiera dobrowolne niezrozumienie kalendarza gregoriańskiego, jeszcze nie dotarł. Zespół ogłosił jednak, że 15 września gra otrzyma bezpłatną aktualizację nowej generacji dla Xbox Series S/X i PlayStation 5.

popiół słoneczny

Zewnętrzna preria To nie jedyna gra, która cieszy się międzyplatformową miłością. przejściePierwotnie ekskluzywny dla PlayStation 5, nadchodzi na Xbox i Nintendo Switch. Gra logiczna o architekturze makieta Już wkrótce w Game Pass i Nintendo Switch. Wreszcie, zgrabny, ale monotonny popiół słoneczny Działa również na różnych platformach, pojawi się na Steamie 6 grudnia.

Co zostało z Edith Finch

Co zostało z Edith Finch To narracyjne doświadczenie, które przykleja się do ciebie jak indywidualista i nigdy nie odchodzi. Po zagraniu w tę grę, gdy została wydana w 2017 roku, mogę potwierdzić, że jest to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem w ciągu ostatniej dekady. Jeśli przegapiłeś WROEFŚwietna wiadomość, port 4K 60FPS na Xbox Series S/X i PlayStation 5 jest teraz dostępny i darmowy dla każdego, kto ma wersje na Xbox One lub PS4. Graj – jesteś to sobie winien.

Trzecia transformacja

Third Shift to dwuosobowy deweloper z Niemiec, pracujący nad swoją pierwszą grą, od zawsze. Opowiada historię Alfreda, starzejącego się fotografa, o tym, jak prawdziwe życie przemierza Stany Zjednoczone. Nie ma jeszcze daty premiery ani platform, ale zachowaj dekielki na obiektywy.

trzoda

trzoda To nowa gra od Umarłem Richard Hogg we współpracy z Hulu Ponds. Jest to wieloosobowa gra kooperacyjna, która pozwala graczom latać, nawigować przez kolorowe egzotyczne krajobrazy na bardzo uroczych ptasich stworzeniach, które gracze muszą schwytać i zebrać jako Pokémon. trzoda Wkrótce będzie dostępny na Xbox, Game Pass, PlayStation i Steam.

Hohokum

Kolorowa gra eksploracyjna Hohokum, pierwotnie dostępny na PlayStation 3, 4 i Vita, w końcu trafi na PC. opisany przez krawędźAndrew Webster jako „płyta, którą możesz zagrać”, Hohokum Dostępne już dziś na Steam.

języczek

Keita Takahashiktóry słynie z tworzenia katmari damasi, Ma nową grę o nazwie Coming Soon języczek. To wszystko, to jest reklama. * zadzwoń katamar damasi*

Dreamville

Wkrótce po sukcesie Jeśli znalezionoDreamfeel pracuje nad kolejnym tytułem. Twórcy z Dreamfeel z Irlandii podzielili się wglądem w jej filozofię twórczą i pokazali, że tworzenie gier czasami nie oznacza przykucia do komputera 24 godziny na dobę, ale że spotykają się i tworzą, eksperymentują i współpracują ze sztuką. Twórcy podzielili się informacjami na temat nowej gry, która wydaje się podążać za grą Annapurna ostatni trend Od „Włóż w to kota”.

zagubiona dzicz

Na zakończenie pokazu brytyjska firma Great Ape Games pokazała zwiastun ze swojej pierwszej gry. zagubiona dzicz – Imię, które niebezpiecznie zbliża się do konfrontacji z prawnikiem Michaela Crichtona – to gra typu survival horror, która stawia cię przeciwko światu rządzonemu przez dinozaury. Gracze eksplorują bujny las zamieszkany przez wszelkiego rodzaju przerażające jaszczurki, które nie mają nic poza twoim sprytem i tajemniczym głosem, by nimi kierować. to daje wampir Ale z dinozaurami zamiast zombie, a ponieważ Capcom nie wyda innego Kryzys dinozaurówTo musi być zrobione. zagubiona dzicz Zostanie uruchomiony na Steamie z konsolami, które zostaną ogłoszone później.

READ  W najbliższym czasie nie będzie nowej gry Deus Ex