Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Animal Kingdom sezon 6: obsada, data premiery i więcej aktualizacji!

14 stycznia 2021 roku, przed premierą piątego sezonu, TNT wznowiło na szósty i ostatni sezon popularny dramat kryminalny Animal Kingdom. Produkcja sezonu rozpoczęła się 6 marca 2021 roku. Piąty sezon Animal Kingdom miał premierę 11 lipca 2021 roku.

Animal Kingdom opowiada historię 17-letniego chłopca, który po śmierci matki przenosi się do swoich wygnanych krewnych, rodziny Cody, przestępczego klanu rodzinnego rządzonego przez jego matkę, Smerfy.

Streszczenie 5. sezonu Animal Kingdom: „Pope (Hatose), Craig (Robson), Diran (Wire) i J (Cole) wciąż zmagają się ze skutkami wydarzeń związanych ze śmiercią Smerfa, w tym członków rodziny, którzy chcą się zemścić. ich królestwo, Codys walczą o utrzymanie delikatnego sojuszu i sprawdzają, który z nich wygra. Tymczasem szukają więcej informacji o Pameli Johnson, której dobroczyńcą został Smerf. W 1984 roku coraz bardziej niestabilny 29-latek -stary Smerf Potrafi wychowywać Boba i Julię oraz prowadzić odpowiedzialność za niebezpieczne prace z nowymi i starymi przyjaciółmi.

W szóstym sezonie Animal Kingdom możemy zobaczyć pełną historię, która rozwiązałaby wszystkie pozostałości klifów z poprzednich sezonów. W szóstej rundzie kilku aktorów może powtórzyć swoje role, w tym Sean Hatose jako Andrew „Bob” Cody, Jake Wehrey jako Diran Cody, Ben Robson jako Craig Cody i Finn Cole jako Joshua „J” Cody. Niedawno Variety zauważyło, że Jasper Polish, Kevin Csolak, Darren Mann i Stevie Lynn Jones również dołączyli do serii.

Jeśli chodzi o datę premiery, jest zbyt wcześnie, aby przewidzieć datę premiery 6. sezonu Animal Kingdom. Jednak ponieważ zdjęcia już się rozpoczęły, ukończenie może potrwać od pięciu do sześciu miesięcy, podczas gdy prace postprodukcyjne mogą zająć jeszcze kilka miesięcy. Możemy więc spodziewać się, że sezon 6 Animal Kingdom nadejdzie w połowie 2022 roku.

Pozostań w kontakcie z Devdiscourse, aby otrzymywać najnowsze informacje o serialu.

READ  Matrix Resurrections przedstawia stronę promocyjną zawierającą 180 000 różnych zwiastunów