Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Animal Crossing: New Horizons Update 2.0.0 Informacje o aktualizacji – ostatnia duża aktualizacja, zawartość Happy Home Paradise i nie tylko

Zdjęcie: Nintendo

Nintendo wydało najnowszą ważną aktualizację dla Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty przed terminem. Zamiast 5 listopada – to już koniec, więc pobierz plik!

Chociaż będziesz mieć dostęp do całej zawartości bezpłatnej zawartości w aktualizacji 2.0.0, wygląda na to, że jest to składnik DLC (szczęśliwy domowy raj?) nie została jeszcze opublikowana. Podczas gdy czekamy na oficjalne informacje o łatce dla wsparcia Nintendo, oto wcześniej opublikowane informacje na temat darmowej części aktualizacji i czego można się po niej spodziewać:

Brewster otworzy kawiarnię: Coś nowego zbliża się do rogu muzeum. Cichy właściciel Brewster otworzy hotel Roost po wyświadczeniu pewnej przysługi dyrektorowi muzeum Blathersowi. The Roost to nowe miejsce, w którym można odpocząć i napić się wyselekcjonowanej kawy. Tutaj również możesz spotkać wyspiarzy. Jeśli korzystasz z telefonu amiibo w kawiarni, możesz zaprosić inne postacie do przyłączenia się za pomocą pasujących kart amiibo. Jeśli chcesz, możesz nawet zaprosić przyjaciół*** na swoją wyspę i zabrać ich do Roost, aby wspólnie delektować się przytulnymi filiżankami joe.

Wybierz się na wycieczkę łodzią z Kapp’n: Kapp’n wisi na molo i zabierze cię na jedną z odległych wysp na swojej łodzi. Morska chata, która śpiewa ci po drodze, jest również częścią zabawy! Możesz przybyć na wyspy z tajemniczymi roślinami, których nigdy wcześniej nie widziano, lub wyspy o różnych porach roku i porach dnia. Jakie zagadki czekają?

Odkryj żyroidy: Do tej pory skamieniałości można było wydobywać z ziemi, a teraz można też znaleźć żyroidy. Każda tarczyca odtwarza unikalne dźwięki. Możesz nawet dostosować go do otoczenia, kiedy go założysz!

Kupuj na otwartym rynku na wyspie Harvey: Harve Island przechodzi remont. Z niewielką pomocą swojej przyjaciółki Harriet Harvey zaprasza kilka sklepów na wyspę na otwarty targ. Wesprzyj Bells do sprawy, aby pomóc w jej urzeczywistnieniu! Znani goście odwiedzający Twoją wyspę, tacy jak Redd, Saharah i Kicks, będą mieli tu teraz sklepy, a Reese & Cyrus zaoferuje personalizację mebli, której nie da się zrobić za pomocą stołów warsztatowych dla majsterkowiczów. W sklepie Katrina spojrzysz na swoją codzienną fortunę. Harriet może nawet nauczyć Cię kilku różnych fryzur!

Gotuj: Gotowanie zostanie dodane do przepisów DIY. Po wyhodowaniu warzyw w swoim ogrodzie, takich jak pomidory, pszenica, trzcina cukrowa, ziemniaki i marchewki, możesz połączyć zbiory lub inne składniki i zapełnić stół pysznie wyglądającymi potrawami. Ciesz się, gdy jest gorąco!

Więcej wsparcia dla twojego życia na wyspie: Zaprezentuje się Nook, Inc. Więcej wsparcia dla życia na wyspie. Od rozrostu komunalnego na podwórku i większych magazynów domowych po zdolność przedstawiciela mieszkańców do tworzenia rozporządzeń, takich jak zmniejszenie tempa wzrostu chwastów lub pobudzenie całej populacji wcześnie rano, istnieje więcej opcji, które pomogą Ci cieszyć się i dostosować wyspa pasująca do Twojego stylu życia.

Aby ręcznie zaktualizować swoją kopię Animal Crossing (jeśli automatyczne pobieranie nie pobrało jeszcze łatki), naciśnij i przytrzymaj przycisk „+”, gdy ikona gry jest podświetlona, ​​a następnie przejdź do sekcji Aktualizacja oprogramowania, aby rozpocząć pobieranie.

READ  Telefony z Androidem nie mają przejrzystości śledzenia aplikacji na iPhone'a - co możesz zrobić zamiast tego?

DLC Happy Home Designer można kupić osobno za 24,99 USD / 24,99 EUR / 22,49 GBP i jest ono również dostępne jako część kategorii Switch Online Expansion Pack. Oto próbka tego, czego możesz się spodziewać:

Czy pobrałeś już ostatnią dużą aktualizację Animal Crossing: New Horizons? Powiedz nam poniżej.