Anglia i Australia: ćwierćfinały Pucharu Świata w rugby kobiet – na żywo |  Puchar Świata w Rugby Kobiet 2021

Anglia i Australia: ćwierćfinały Pucharu Świata w rugby kobiet – na żywo | Puchar Świata w Rugby Kobiet 2021

Najważniejsze wydarzenia

6 minut: Wykop Anglii przez Emily Scarratt i Australię niedługo potem spadł. Angielski scrum jest kilka metrów dalej, ale zanim dotarliśmy do planu, Kokin zwróciła na siebie uwagę, ale może kontynuować. Anglia wygrywa karnego scruma i znów zaczynamy. Hunter kontroluje piłkę z tyłu i zyskuje przewagę. Anglia wciąż się rozwija.

4 minuty: To fantastyczne uderzenie ze strony Anglii, która odwraca się od tego i szybko ją rozwija. Lydia Thompson dobrze sobie radzi, aby utrzymać ją w grze, budując drużynę od dołu. Anglia zapukała, ale wróciliśmy, aby uzyskać wczesną przewagę po mocnym wślizgu. Wytrzyj do czysta Zoe Harrison i powstałe linie Amy Kokin. Australia dobrze radzi sobie z hałasem podczas jazdy, choć zabójca! Anglia wciąż nadchodzi.

2 minuty: Plac zabaw to basen, a woda sączy wszędzie. Abby Dow puka i mamy nasz pierwszy poranny/wieczorny cukier. Australia wkracza i chce wcześnie uderzyć w bramy Anglii. Jest luźne podanie i Anglicy są w stanie odzyskać siły. Kolejny scrum, tym razem sytuacja w Anglii.

Startowy! Anglia 0-0 Australia

oto jesteśmy! Czy angielscy nominowani zadecydują o swoim miejscu, czy Australia może czuć się nieswojo? Wszystko, co nadejdzie…

Ponownie pojawia się rozdział Sarah Hunter Umieszczając swoją zawodniczkę Sarah Byrne na czele, aby poprowadzić drużynę w jej 50. meczu. Myśliwy cały się uśmiecha, co za chwila dla legendy łownej.

Gracze na boisku Piosenki niedługo będą płynęły pełną mocą! Czy jesteś na to gotowy? Zła pogoda może odegrać swoją rolę, ale Anglia nadal będzie faworytem w tej pogodzie.

Przeczytaj książkę Sarah Hunter Wyprawa w rugby jest tutaj przed jej kapeluszem numer 138:

Nasz człowiek na ziemi Rob Kitson Posiada prognozę pogody:

READ  Szef Warriors nazywa wypady McLean Park „zawstydzającymi”

Reprezentant Anglii Abbey Ward powiedział, że będzie więcej w przyszłości Z boku, mówiąc: „Jesteśmy na trzeciej pozycji – widziałeś przebłyski, ale widziałeś momenty, w których nie byliśmy wystarczająco skrupulatni. Etapy grupowe nie są tam, gdzie chcemy osiągnąć szczyt”.

Scott Fava, asystent trenera Australii, Mówi, że jego drużyna jest w lepszej sytuacji w meczu: „Nasza mentalność jest taka sama, jak w meczu otwarcia (z Nową Zelandią) – brak presji na nas, presja na Anglię, aby wystąpiła”.

Trener reprezentacji Anglii Simon Middleton Powiedział o Australii: „Zaczęli naprawdę dobrze. Grają bardzo szeroki typ rugby, a gospodarze Nowa Zelandia przegrali 17-0 w żadnym momencie w meczu otwarcia. [Black Ferns eventually winning 41-17] Więc wiemy, że będzie naprawdę ciężko. Mają naprawdę dobrych nosicieli piłki, dużo umiejętności i dobry efekt siódemek, który można zobaczyć w ich grze, więc będzie to nie lada wyzwanie.

Oczywiście w półfinale jest już tylko jeden skład Zadecydowały o tym dwa mecze ćwierćfinałowe, które odbędą się w sobotę. Nowa Zelandia zmierzy się z Francją po tym, jak kraj gospodarz pokona Walię, a Francuzi Włochy. Ten półfinał odbędzie się w poniedziałek 5 listopada. Zwycięzca porannego meczu Anglia – Australia zmierzy się między Kanadą a USA.

Odkładam pierwszą filiżankę kawy Nawet tuż przed rozpoczęciem muszę dobrze ustawić czas, aby kofeina nie działała nieprawidłowo!

Teraz, gdy zaczynamy o 1.30, Druga połowa rozpocznie się również mniej więcej w tym samym czasie w Wielkiej Brytanii, kiedy zegary zmienią się o 2 w nocy. Jak wszyscy planowali je monitorować? Zdrzemnęłaś się wcześniej, czy odniosłeś sukces? Próbowałem się zdrzemnąć, ale nie mogłem spać, więc pracuję! Daj mi znać przez Twitter i e-mail.

Wiadomości o zespole w Australia dokonała tylko dwóch zmian od zwycięstwa nad Walią. Layne Morgan wchodzi w połowie scrum, a Pauline Piliae-Rasabale zaczyna na pełnym obronie.

READ  Bad Sports: pouczające spojrzenie na upadek Hansi Crone w serialu Netflix

Australia od 15: Pauline Pelia-Rasapalli; Bein Territa, Georgina Friedrich, Sharney Williams, Laurie Kramer; Arabella Mackenzie, Lynne Morgan; Liz Patou, Adiana Talakay, Brady O’Gorman, Michaela Leonard, Grace Kemp, Emily Chancellor, Shannon Barry (kapitan), Grace Hamilton.

Subskrybenci: Tania Neden, Emily Robinson, Eva Karpani, Sera Negama, Piper Duck, Eliseva Batepasaga, Cecilia Smith, Mahalia Murphy.

Tymczasem Anglia dokonała 11 zmian w swoim zwycięstwie nad RPA. Tylko Tatiana Heard, Zoe Harrison, Abby Dow i Marley Packer zajmują swoje stanowiska. Jak wspomniano wcześniej, Sarah Hunter zdobyła swój 138. kapelusz, a Sarah Byrne wróciła, by zdobyć 50.

15. mecz w Anglii: Helena Rowland; Lydia Thompson, Emily Scarratt, Tatiana Heard, Abby Dow; Zoe Harrison, Leanne Infante; Vicki Kornborough, Amy Kokin, Sarah Byrne, Zoe Aldecroft, Abby Ward, Alex Matthews, Marley Packer, Sarah Hunter (kapitan).

Zastępcy: Lark Davis, Hannah Potterman, Maud Muir, Rosie Galligan, Bobby Kleel, Lucy Packer, Holly Aitchison, Eli Keldon.

Sarah Hunter

Preambuła

Witamy ponownie w naszej relacji z Pucharu Świata w Rugby Z ćwierćfinałowym meczem Anglii z Australią! Czerwone Róże do tej pory sprostały swoim faworytom, w tym niewielkiemu zwycięstwu nad Francją, i po raz kolejny będą musiały udowodnić swoją siłę przeciwko Wallaroos.

Obie strony nie grały w kolejnym meczu od 2017 roku z Anglią zwycięską. Do tej pory w turnieju Czerwone Róże osiągnęły lepsze wyniki, kontynuując swoją niepokonaną passę, ale Australia przegrała tylko jedną porażkę – z Nową Zelandią.

I chociaż jest to gra w rugby z całą ekscytacją i ekscytacją, która się z nią wiąże, jest inna historia związana z tym meczem, który sprawi, że będzie wyjątkowy. Kapitan reprezentacji Anglii, Sarah Hunter, zdobędzie swój 138. kapelusz, co czyni ją najlepszą w historii posiadaczką tytułu w kraju, wyprzedzając byłego kolegę z drużyny Rocky’ego Clarka. Hunter powraca do drużyny, aby ustanowić rekord po tym, jak przegrał 23. rundę w swoim ostatnim meczu grupowym z RPA.

READ  Pulse mocno naciskał na cięcie, zanim gospodarze przejęli kontrolę nad stołami w ostatniej kwarcie, wygrywając 56-51.

Wszystkie wiadomości o drużynie zostały opublikowane i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami przed rozpoczęciem gry o godzinie 1.30 GMT.