Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Andy McDowell mówi, że jej menedżerowie próbowali z nią porozmawiać o ujawnieniu jej naturalnego koloru włosów لون

63-letnia Andy McDowell ujawniła, że ​​jej menedżerowie próbowali namówić ją na obejmowanie siwych włosów… ale zignorowała radę po zainspirowaniu się swoimi dziećmi i Georgem Clooneyem

Zespół Andie MacDowell próbował ostrzec ją przed obejmowaniem jej loków z soli i pieprzu.

63-letnia aktorka olśniła się na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Cannes w 2021 roku, kiedy ujawniła swoje naturalne włosy, ale przyznała, że ​​jej menedżerowie starali się ją od tego trzymać z daleka.

„Na początku kwarantanny moje włosy zaczęły odrastać i za każdym razem, gdy moje dzieci mnie widziały, powtarzały mi, że wyglądam jak twardziel z siwymi włosami” – powiedział Andy. Magazyn Vogue.

Sprzeciw: Zespół Andy’ego McDowella próbował ostrzec ją przed obejmowaniem swoich loków z solą i pieprzem

A ona kontynuowała: „Kiedy podniosłam to w bułce, widziałeś tylko sól i pieprz, czyli to, czym jestem, wiesz, ciemna i srebrna.

Lubię porównywać się do George’a Clooneya, więc czemu nie? Od jakiegoś czasu mówię, że nadszedł dla mnie osobiście czas, aby dokonać tej zmiany, ponieważ czułem, że to dobrze pasuje do tego, kim jestem i kim jestem.

„Podczas blokady przeszedłem wiele przestojów i miałem obsesję na punkcie Jacka Martina, który zrobił włosy Jane Fondzie”.

Oszałamiająca: 63-letnia aktorka olśniła się na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Cannes w 2021 roku, kiedy ujawniła swoje naturalne włosy, ale przyznała, że ​​jej menedżerowie próbowali ją z tego wyciągnąć.

Oszałamiająca: 63-letnia aktorka olśniła się na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Cannes w 2021 roku, kiedy ujawniła swoje naturalne włosy, ale przyznała, że ​​jej menedżerowie próbowali ją z tego wyciągnąć.

Udostępniłem te zdjęcia wielu ludziom: „Hej, chcę to zrobić”. Dostałem pracę i wkrótce musiałem zdecydować, co zamierzam zrobić.

Mój szef powiedział mi: „To nie czas”. I powiedziałem: „Myślę, że się mylisz, i byłbym silniejszy, gdybym przyjął to, kim jestem teraz. Najwyższy czas, żebym miał 65 lat za dwa lata. Jeśli nie teraz, wygram nie mam szansy być solą i pieprzem.”

“Zawsze chciałem być solą i pieprzem!” Zaśpiewały cztery wesela i gwiazda pogrzebu.

Zajęcie stanowiska: menedżerowie Andy powiedzieli jej, że to jeszcze nie czas, ale ona powiedziała, że ​​się mylili

Zajęcie stanowiska: menedżerowie Andy powiedzieli jej, że to jeszcze nie czas, ale ona powiedziała, że ​​się mylili

Obawa: Chociaż jest teraz szczęśliwa, że ​​objęła swoje naturalne włosy, Andy przyznała nawet, że była trochę zaniepokojona reakcją.

Zmartwiony: Chociaż jest teraz szczęśliwa, że ​​przytuliła się do swoich naturalnych włosów, Andy przyznał nawet, że trochę się martwiła o reakcję.

Chociaż jest teraz szczęśliwa, że ​​objęła swoje naturalne włosy, Andy przyznała nawet, że była trochę zaniepokojona reakcją.

Aktorka z okazji Dnia Świstaka wyjaśniła: „Na początku byłam bardzo ostrożna, bo nie chciałam, żeby ktokolwiek się denerwowała, i zastanawiałam się, jak mogłabym nosić peruki, żeby zadowolić ludzi.

Ale kiedy to zrobiłem, stało się dla mnie jasne, że moje instynkty były poprawne, ponieważ nigdy nie czułem się tak potężny. Czuję się bardziej szczery. Czuję, że nie udaję. Czuję, że całkowicie akceptuję to, gdzie jestem.

Przed i po: Przez całą swoją karierę Andy była znana ze swoich brunetek.  widziany w 2019 roku

Przed i po: Przez całą swoją karierę Andy była znana ze swoich brunetek. widziany w 2019 roku

Czuję się naprawdę komfortowo. Pod wieloma względami myślę, że to jeszcze bardziej uderza w moją twarz. Po prostu czuję, że mi pasuje.

Andy uważa, że ​​jej słono-pieprzowe włosy sprawiają, że wygląda młodziej.

Powiedziała: „Wiek na mojej twarzy nie jest już dla mnie taki sam”. Jakoś czuję, że wyglądam młodziej, bo wygląda bardziej naturalnie. To nie tak, że próbuję coś ukryć. Myślę, że to solidny ruch i to konsekwentnie powtarzam moim szefom. To jest dokładnie to, co muszę tutaj zrobić.

READ  Dziś rano Philip Schofield wysadza Eurowizję po wejściu do Wielkiej Brytanii z zerową liczbą punktów

Reklama