Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Andrew Strauss mówi, że Brendon McCollum „zaskoczył nas” podczas rozmowy o pracę w Anglii

Były kapitan reprezentacji Anglii, Andrew Strauss, mówi, że Brendon McCollum „pokonał boisko” w swoim wywiadzie, aby zostać nowym trenerem Anglii Test.

Strauss był częścią panelu wywiadów, który wysłuchał przemówienia byłego kapitana Black Cabs na temat pracy i powiedział, że „był bardzo zaskoczony jasnością jego rozumowania”.

posiniaczony Został mianowany trenerem testowym Anglii w piątek (czasu nowozelandzkiego). Jego pierwszym zadaniem będzie przygotowanie zespołu do serii trzech testów przeciwko Nowej Zelandii w czerwcu.

Brendon McCollum, na zdjęciu podczas treningu dla Kolkata Knight Riders na IPL w zeszłym roku, jest nowym trenerem testowym w Anglii.

Sandeep Shetty/Sportspeaks przez Photosport

Brendon McCollum, na zdjęciu podczas treningu dla Kolkata Knight Riders na IPL w zeszłym roku, jest nowym trenerem testowym w Anglii.

Strauss, były szef krykieta Anglii i Walii (EBC), jest doradcą strategicznym Europejskiego Banku Centralnego i wysłuchał dwudniowych wywiadów z dyrektorem generalnym Tomem Harrisonem, dyrektorem ds. wyników Moe Bopbatem i dyrektorem zarządzającym Robem Key.

Czytaj więcej:
* „Duże ryzyko”: były kapitan Anglii kwestionuje nominację Brendona McColluma
* Trener Black Caps pilnuje kontraktu Jimmy’ego Neshama, nalega, aby drzwi nie były zamknięte dla krykieta T20
* „Przygotuj się do jazdy”: Brendon McCollum nowym trenerem testowym w Anglii
* Jimmy Nesham zostanie usunięty z krajowej listy kontraktowej Black Caps
* Powołanie przez Anglię Brendona McColluma na trenera testowego jest posunięciem, którego nikt się nie spodziewał

Były debiutant powiedział, że jest zadowolony, że wybrał McColluma, który został wybrany Inni byli przywódcy Anglii podzielili się, obawiając się, że jest to „zbyt ryzykowna”, ale mimo to ekscytująca opcja.

Strauss powiedział, że w procesie rekrutacji nie chodzi tylko o to, jak dobrze McCollum spotkał się w tej roli.

Andrew Strauss był na panelu rozmów kwalifikacyjnych, który usłyszał ofertę pracy Brendona McColluma.

Gareth Copley / Getty Images

Andrew Strauss był na panelu rozmów kwalifikacyjnych, który usłyszał ofertę pracy Brendona McColluma.

„Chodzi o podejście, naprawdę, reputację, jaką mają ludzie i wiem, że jest on typem, którego szukają angielscy gracze i będą mogli pokazać im drogę” – powiedział Strauss w poście dla mediów. Zdarzyło się w Wielkiej Brytanii.

„Zrobił to z nowozelandzkim krykietem jako kapitan i zrobił to w krótkich turniejach, w których brał udział. Myślę, że będzie miał ogromny wpływ na angielski krykiet. Ma taką jasność w myśleniu i podejściu.

„Jest facetem, który trzyma się krykieta bardzo prosto, ale ma pozytywne intencje we wszystkim, co robi, i właśnie tego obecnie potrzebuje zespół testowy Anglii: dobrego, silnego przywództwa, trochę wskazówek. Wiem, że Brendon jest bardzo podekscytowany perspektywa przybycia tutaj i nie tylko próba popchnięcia zespołu angielskiego krykieta do przodu, ale także odrobienia pracy domowej z Test krykieta w ogóle.

EBC wybiera oddzielnych trenerów do testów i jednodniowe zespoły i nie powołuje trenera do najbardziej udanych aspektów białej piłki.

Zespół testowy osiągnął dno zeszłego lata, Przegrał 4-0 z Australią w popiołachi wygrała tylko jeden z ostatnich 17 testów.

Były trener Chris Silverwood zwolniony w lutym Joe Root ma ustąpić ze stanowiska lidera testów.

Andrew Strauss mija Brendona McColluma w teście między czarnymi pucharami a Anglią na Napier w 2008 roku.

Ross Sitford / NZPA

Andrew Strauss mija Brendona McColluma w teście między czarnymi pucharami a Anglią na Napier w 2008 roku.

Ben Stokes Zostało potwierdzone w zeszłym miesiącu jako alternatywa dla Root Połączy siły z McCollumem, gdy Anglia będzie gospodarzem Black Caps przez trzy testy w czerwcu.

Strauss powiedział, że pozytywne podejście McColluma uczyniło go odpowiednim człowiekiem do podniesienia poprzeczki w trudnym teście w Anglii.

„Pierwszą rzeczą jest mentalność, wpajanie tej mentalności graczom. Mogą wystąpić pewne zmiany w selekcji, a gracze, którzy grają tym stylem naturalnie, tak myślałem. Ale najważniejszy jest związek między nim a Benem Stokes, kapitan: Budowa relacji Silna i produktywna będzie kluczowa” – powiedział.

Ben Stokes jest nowym kapitanem Anglii Test.

Stu Forster / Getty Images

Ben Stokes jest nowym kapitanem Anglii Test.

„Jest bardzo pozytywnym facetem z bardzo jasnym nastawieniem i włączy to do tego zespołu testowego w czasie, gdy pewność siebie jest trochę niska, a ludzie potrzebują trochę jasności i kierunku. Jest imponującym facetem. Nie może się doczekać start – i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać, aby zacząć.

„Był niesamowicie ambitny [as a player]. Biegał na bramkach z jednymi z najszybszych meloników na świecie, zawsze dokonywał pozytywnego wyboru i nie bał się porażki.

„Nie bał się popełniać błędów i myślę, że tego właśnie teraz potrzebuje zespół testowy. i zdaję sobie sprawę, jacy są wspaniali i myślę, że jest do tego idealną osobą”.

READ  Charnze Nicoll-Klokstad, Poszukiwacze, po co wracać do wojowników w przyszłym sezonie, wywiad Jake Duke